Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a teendő? fitymaszűkület?...

Mi a teendő? fitymaszűkület? 18 év alatt vagyok!

Figyelt kérdés
múltkor voltam urológusnál és konkrétan meg se nézte, de egyből mondta, hogy korulmeteles. merevedésnél hátra húzódik, de nem teljesen és hogyha hátrébb szeretném húzni, akkor úgy érzem feszul. sima állapotban ez nem így van és elkezdtem a fitymatornát és látszik már az eredmény. most elkezdtem krémmel is kenni. szerintetek muszáj lesz majd a korulmeteles?

2022. máj. 26. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
☁️
2022. máj. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni egy másik dokihoz is másodvélemény miatt
2022. máj. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem kamuzol szégyenedben. Kizárt dolognak tartom, hogy egy urológus nem nézi meg a vizsgálat tárgyát. Tévhit róluk, hogy rögtön a késeiket fenik, de egy sem fog műtét javasolni megnézés nélkül. Szteroidos krémet sem lehet csak úgy venni a fitymapuhításra. Ha hátrahúzható, de feszül, akkor lehet elég a fitymafékedet (frenulum) átvágni, mielőtt maszturbáláskor vagy közösüléskor borzasztó fájdalmasan elszakad. Szóval beszélj édesapáddal vagy a körzeti orvossal, aki ad beutalót mielőtt öndiagnózisba kezdesz és emiatt pánikolsz.
2022. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Helyre jön ne agodj verd ki naponta de rendesen es kitagul bör
2022. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
5-ös én azt mondtam, hogy KONKRÉTAN és nem azt, hogy tényleg nem nezte meg. vagyis nem értem, lankadt állapotban nem látszik. de a többit köszönöm
2022. máj. 26. 10:35
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Mereven nézd meg maszturbáláskor. Feszül-e a fitymafék hosszanti irányba? Elhúzza-e a makkod végét, mintha lefelé görbülne? Van-e seb rajta? Hátra tudod teljesen húzni az előbőrt? Van-e rajta leszorítási gyűrű (pl. mint egy szűkebb körkörös rész) ernyedten vagy mereven? Be van-e repedve? Előfordult-e, hogy nem tudtad visszahúzni a fitymádat és a makk pereme alá szorult a fitymád? Ezeket kell letisztázni magadban, aztán utána tanácsot kérni urológustól. Vagy elmenni magánútón vizsgálatra, mert bár az sem olcsó, de legalább ő tényleg meg fog nézni alaposabban. Ha pedig eldöntötted esetleg, hogy körülmetélést akarsz, akkor mondd el neki, hogy nem lehetne-e állami alapon elintézni.
2022. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Mennyire vagy szűk ? Igazából inkább most metéltesd körül, huszonévesen sokkal kellemetlenebb.
2022. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon kellemetlen vagy akàr veszélyes is lehet a fitymaszűkület ha nincs kezelve..nem mondom hogy vàgasd vannak alternatív megoldàsok is.. a teljes metéléssel tuti nem újul ki az biztos.. 29/f
2022. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Semmi sem muszáj persze,de ha nem akarsz ebből több vagy elhúzódó problémát a későbbiekben,akkor a legjobb most megcsináltatni ezt a kis műtétet.Én is sokáig halogattam,utána meg azt bántam hogy nem korábban csináltattam meg...
2022. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Menj el urológushoz
febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!