Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barnás színű sperma?

Barnás színű sperma?

Figyelt kérdés

Mitől lehet az hogy barnás színű a sperma? Tegnap volt ilyen először, előtte még soha nem fordult elő. Ma megnéztem, ismét enyhén barnás színű volt.


Hozzáteszem hogy semilyen más jellegű változást, fájdalmat nem tapasztaltan.


Pisilésnél sincs semmi fájdalom és a vizelet sincs elszineződve.


Baktérium lehet a szervezetbe? Vagy mi okozhatja ezt?


2022. máj. 28. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha barnás, esetleg piros, ilyen esetekben fertőzésre kell gyanakodni, például az ondóhólyag vagy a prosztata gyulladására. Ne várj ilyenkor a kivizsgálással, minden esetben mielőbb fordulj orvoshoz!
2022. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hétfőn menj el urológiára, beutaló nem kell, de időpont van ahol igen, van ahol sürgős esetben azonnal fogadnak.
2022. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A barnás szinű még elfogadott.
2022. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért ha hétfőn is ilyen, akkor menj el orvoshoz, lehet gyulladás ás arra gyógyszer kell.
2022. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen én is gyulladásra gondolok. Nem véresen piros, hanem inkább barnás színű.

Milyen gyógyszert szoktak erre felírni?

2022. máj. 28. 15:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt már másnak is ilyen panasza? Az érdekelne, hogy neki milyen gyógyszert írtak fel vagy ajánlottak.
2022. máj. 28. 15:31
 7/9 anonim ***** válasza:
3, ne írj marhaságot...
2022. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tegnap este 8 óra körül néztem, már nem volt barnás színű az ondó.

Enailben egy urológus orvos írta, hogy valószínű gyulladás miatt van ez. Mondta hogy nyugodtan szedjek pár napig gyulladás csökkentőt és ha nem javul akkor forduljak orvoshoz. Tegnap délután fél 3kor vettem be egy aflamin kapszulát. Ma este is megnézem mindenképp hogy lesz-e elváltozás az ondó színében.

2022. máj. 29. 01:00
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem mindenkèpp menjèl el mert ha fertőzès ès nem kezeled ki akkor kapsz egy krònikus prosztatitiszt amit utàna baromi nehèz kikezelni.ha egyàltalan ki lehet
2022. máj. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!