Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület operáció után...

Fitymaszűkület operáció után beteg állományba kell vonulni?

Figyelt kérdés
Takarító vagyok
2022. jún. 10. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem az orvosodat kérdezed?
2022. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Röviden: nem.

Hosszabban: próbáld péntekre időzíttetni a műtétet. (Aznap úgyis kuka, tehát betegállomány vagy szabi). Utána lesz két nap pihi. Hétfőre már regenerálódik annyit, hogy ne legyen probléma.

Egyébként saját tapasztalat, hogy az éjszakai merevedés sokkal rosszabb lesz mint a nappali munka, mozgás. Engem pénteken műtöttek, hétfőn már motoroztam. Nyilván azért az elején vigyázni kell rá. Ha a szennyeződéstől félsz, akkor az első héten úgyis kötés lesz rajta.

2022. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hetet ad a műtétet végző orvos. 1 et meg adhat a háziorvos .
2022. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ritka az az orvos,akivel a műtét befejeztével lehet beszélgetni.

Befejte a műtétet,és már húz is el. Csak az aszintencia marad,ők mondanak el pár otthoni tudni valót.

Aki ilyen műtéten esik át,az egy traumát él át.Mennél előbb elhagyni a műtőt az jár az agyában .

2022. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Átestem már 5 pacemaker cserén, ebből egy ébren volt, ez kutyaf'sza lehet azokhoz képest.
2022. jún. 11. 10:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Van bőr a képeden! Nos a farkadon nem lesz. Haha.


Komolyra fordítva a szót, én pihennék 1-2 napot, nehogy erőlködéstől, cipeléstől a frissen varrt seb felnyíljon vagy szivárogjon. Mindenkinek más a fájdalomtűrő képessége.

2022. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem feltélten metélik körbe, összevarhatják úgy hogy rendesen funkcionáljon.
2022. jún. 13. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!