Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés utáni problémák?

Körülmetélés utáni problémák?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

3 napja végeztek rajtam teljes körülmetélést (vagyis a doki azt mondta műtét közben hogy csak a szűk részt vágja le)

viszont lenne egy problémám, vizelés közben össze vissza megy sokszor két irányba mintha össze fognék egy slag végét.

Olvastam itt már hasonlókat hogy másnak is volt ilyen problémája műtét után még hetekkel is, de arról nem találtam hogy ez helyre jött- e utána vagy sem. Ez lenne a kérdésem hogy ez várható hogy helyre jön ? 27 éves vagyok nagyon sokáig küzdöttem a szűkülettel így most belevágtam de most aggódok hogy ez nem fog helyre jönni..



2022. jún. 19. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ülj le a csészére.
2022. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze helyre jön most serult a bör es friss is majd 2het mulva irj h javult e szitu addigra majdnem jo leszel ujra
2022. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban elő szokott fordulni ilyen. Emlékeim szerint nekem is volt ezzel gondom, én ráültem a wc-re. Pár hét elteltével önmagától megoldódott a dolog.
2022. jún. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem par napig volt ilyen. Ne aggodj, ez biztos rendbe jon , a friss seb miatt van.

Tenyleg az a megoldas hogy ulve pisilsz addig

2022. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A húgycsőnél nézd meg a makkod végét, hogy ott nem zárja-e el, illetve választja-e el a kivezető nyílást. Az ujjaddal megpróbalhatod finoman széthúzni. Általában ez akkor gond, amikor a fitymaféket is kimetszik, mert akkor a műtét előtti érzéstelenítés, illetve a vér- és nyirokkeringés megváltozása okozhat ilyen átmeneti panaszt. Idővel a szervezeted hozzászokik az új külalakhoz.
2022. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Üdv mindenkinek, így két hét után rendbe jött minden eddigi problémám. Akinek ilyen műtétje lesz ne aggódjon. Szerencsére nem is érzékeny kb olyan mint műtét előtt.
2022. jún. 29. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Super jol mondtuk

Rendes vagy h jeleztel 😃

2022. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!