Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha szombaton berúgok az kihat...

Ha szombaton berúgok az kihat a hétfői eredményeimre?

Figyelt kérdés

Egy hétfői napra kaptam időpontot urologúshoz, persze 3 hétre mikor kértem.

És pont akkor hétvégén lesz egy összejövetel amit már 1 éve akarunk összehozni a társasággal.

Vért nem néznek, viszont vizeletet vinni kell, meg ultrahang is lesz.

29 F



2022. jún. 23. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Ha ennyire aggódsz, egyszerű a megoldás:


elmész a szombati progira, nem rúgsz be kivételesen, hanem józanon érzed jól magad és akkor hétfőn tudod hozni az eredményeket...

2022. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés
2022. jún. 23. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez volt a kérdésed vagy nem, az másodlagos... A fő, hogy bizonytalan vagy ebben, márpedig ha az vagy, akkor mindegy mi is lesz, így fogsz belemenni a hétvégi 3 napba.

Amúgy szerintem egyénenként változik, kire mi hogy hat.

Ha meg a bizonytalanságot akarod csökkenteni, akkor megmaradsz pia nélkül szombaton, ahogy írtam is.

2022. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van-e valamilyen panaszod alapvetően? Mert ha nincs, csak általános kivizsgálás, akkor elvileg nem tud bezavarni, de egyébként bocs, de én sem értem,hogy mi a fontosabb. A reális valós eredmény, vagy a berúgás.
2022. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!