Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért lehet ez a furcsa érzés...

Miért lehet ez a furcsa érzés a jobb herémnél?

Figyelt kérdés

Pár napja egy erekciónál, mintha picit kiugrott volna a helyéről, majd visszonyomtam ugyan oda.

Azóta van egy fura érzés mint ha nem a helyén lenne, nem tudom jobban megfogalmazni. Néha érzem, néha nem érzem.

többször megvizsgáltam magam, úgy érzem teljesen normálisan van, a másikkal teljesen azonosan.

Bárhogy vizsgálom, semmi fájdalmat ott nem érzek, sem semmi rendelleneset Miért még is ez a kellemetlen érzés, ami nem fájdalom?!

Volt már így valaki?



2022. jún. 28. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak megnyomtad egy kicsit. Ne foglalkozz vele, pár nap és elmúlik. Illetve már fejben is erre parázol rá.


Egyébként hogy tud kiugrani a helyéről a heregolyó?

2022. jún. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Meg mindig erzem ezt a kellemetlen erzest, de ha barhogy megfogom, megvizsgalom, semmi sem faj ott. Relem elmulik...

Nem tudom hogy ugrott ki de ilyen furan allt...

2022. jún. 29. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:
melegvízben heveréssz kicsit és utána nézd meg amikor már jól lóg. ha nem múlik el a furcsa érzés, akkor jövő héten menj el urulógushoz is, biztos ami biztos.
2022. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!