Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológushoz kell beutaló a...

Urológushoz kell beutaló a háziorvostól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 4 napja együtt voltam valakivel, és azóta jelentkeztek a tünetek. A péniszem a makk alatt kipirosodott, illetve kiütéses lett (főleg piros pöttyök). A makkom oldala pedig olyan, mint ha hámlana. Sosem volt még velem ilyen, igaz nem gyakran cserélgettem a partnereim. Sosem voltam még urológián, sem egyéb nemibeteg gondozóban sem, így nem tudom mi ennek a menete.


22F



2022. jún. 30. 15:36
 1/8 anonim válasza:
68%

Nem kell beutalo magán orvoshoz

Csak kérsz időpontot és Elmész megvizsgal ennyi

Én már voltam

2022. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem magánra, TB-sre lenne szükségem.
2022. jún. 30. 15:50
 3/8 anonim válasza:
51%
Akkor oda kell beutalo
2022. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beutaló az állami urológiára. Időpont az lehet, hogy kell, de a mi kerületünkben sorba ültem, igaz órákat.
2022. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem beutaló köteles rendelés, de időpontot valószínűleg kérni kell (bár ez intézményenként változik)
2022. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beutaló,de a problémád nem az urológusra,hanem a bőrgyógyászra tartozik,ez az ő szakterülete . Időpontot kérjél.Tajkártyát,személyit,lakcim kártyát kérni fognak.Tőlem is kérték.
2022. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem kell beutaló, de ez a bőr-, és nemibeteg gondozóra tartozik, nem urológiára. Időpont nálunk mindegyikre kell.
2022. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell beutalo,csak időpontot kell kérni!
nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!