Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiatalkorban ha nem lesz...

Fiatalkorban ha nem lesz teljesen merev a pénisz, annak milyen okai lehetnek a lelki problémák / stresszt leszámítva?

Figyelt kérdés

24 évesen nem vagyok impotens, mindig feláll de nem 100%-os szinte soha.

Ha 80%-os, annak már örülök…


19 éves koromtól kezdve élek nemi életet, régen semmi ilyesmi nem volt…


Igazából lehet hogy stressz miatt van, bár régen is sokat stresszeltem.


Most azt szeretném tudni, hogy milyen egyéb okok lehetnek a háttérben, milyen orvoshoz érdemes ezzel fordulni és melyik kiváltó okot hogy kezelik?


Előre is köszi!



2022. júl. 21. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Például lehet prosztata probléma is. Keress fel egy urológust, hogy a szervi probléma kizárható legyen.
2022. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
42%
Egyszerűen sok volt a recska.
2022. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eloszoris probalj kihagyni par nap szexet es matyizast. Mondjuk ugy 4-5 nap utan nezd meg mennyire all fel. De hagyd, hogy magatol alljon fel, ne kezzel allitsd.

Nalam ilyesmi akkor fordul elo ha tultolom a hokizast vagy ha stresszesebb idoszakom van. Illetve ha nem jon be full a partnerem. Bar ez utobbi esetben ritkan bujok agyba vele.

2022. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem izgulsz fel elégé. Néz esetleg olyan tartalmat vagy keress esetleg egy partnert. Lehet csak annyi az oka, hogy nem vagy annyira felizgulva.
2022. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Szerintem reggel pattints be egy kamagrat aztan megvan oldva max kiutod az embereknek a szemet az utcan puszi: egy joakarod <3
2022. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!