Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan hatnál másra,hogyan...

Hogyan hatnál másra,hogyan mondanád el, hogy miért fontos az egészség ?

Figyelt kérdés

Régen 70kg volt,17, évesen(mekiben kezdett el dolgozni diákként).


Barátom 130 kg,30 évesen emellett szedi a koleszterin és vérnyomás csökkentő tablettákat, sajnos hiába próbálok rá hatni,hogy ez nem lesz jó, figyeljen az egészségére, folyton hárít és engem hozz ki szarul és hibásnak,hogy :

miért nem tudom elfogadni,

én csak kritizálni tudom,

meg ha ő lefogyna fél,hogy egy egoista bunkó lenne,

az már egy másik ember lenne,nem ő,

régen próbált és nem tudott.. és ehhez hasonló válaszokba ütközök...


Van még egy problémám,hogy az együttlétek nem a legkellemesebbek,liheg, megkell állni minden egy percben,nyom, fáj,és 2 pózon kívül nem tudunk máshogy és egyszerűen nem élvezem. Kértem ezt is tőle ha más nem is,de akkor ezért próbáljon egy kicsit fogyni,nem kérek sokat 30kg nekem bőven elég.

Egyszerűen semmivel nem tudok rá hatni,



2022. aug. 7. 03:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%

Hagyd ott.

Gyenge szar.

2022. aug. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Közös életmód váltás, együtt egészségesen enni pl. Kalória számolással már lehet fogyni.
2022. aug. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én azt is próbáltam már, én 76-68 ra sikerült fogyni
2022. aug. 7. 07:27
 4/25 A kérdező kommentje:

Itt az is probléma,hogy home officban 8-17 ott ül a gép előtt

Kevés a mozgás

2022. aug. 7. 07:28
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Mond meg neki, ha nem fog visszafogyni arra a szintre, mikor megismerkedtetek, akkor szakítasz vele. Te nem egy elhízott disznóval ismerkedtél meg. Nem vagy köteles vele maradni, ha ő ennyire ellustult, és nem vagy köteles feláldozni a saját boldogságot úgy, hogy ő meg leszrja azt.

Azt is mond meg neki, hogy nem lesz hosszú élete, és így akar élni, hogy gyógyszert szed, orvostól orvosig megy és a megkeresett pénzét ilyenekre akarja költeni?

2022. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a szinten rá mehet a szívére és az nagyon nagyon rossz lesz neki.
2022. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Csak és kizárólag az működik, ha azonnal otthagyod ezt az elhízott, igénytelen, undorító, gonosz kretént... legalábbis az itt kommentelők szerint.


Fogyásra motiválhatod teljesen más módon, pl. hogy főzöl egészségesebb ételeket otthonra (ha szoktál főzni), esetleg elhívod sétálni, sportolni. Szerintem az érzelmi zsarolás nem működik, próbálj meg vele együtt dolgozni, ne fenyegesd. Ha a kommunikáció nem működik vele, akkor meg lehet fontolni párterápiát amúgy, mert ebből még nagyobb baj is lehet köztetek.

2022. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

Sehogy. Nem érdekelne. Ha Ő nem akar tenni a saját egszségéért, TE nem udsz rá hatni.


7-es, ugye most csak viccelsz? :D

A kérdező főzzön egészségesen, aztán a csávó meg eszik máshol zsíros kaját (igen, ez általában így működik).

A séta sem működik, a sport sem, mert ő jól érzi magát kövéren!

A párterápia pedig 99%-ban csak lehúzás, és végül úgyis szakítás lesz a vége.

2022. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
2es miért lett lepontozva? Ha nem egyedül kell csinálnia, van akinek segít és egyértelmű változtatnia kell, kalória számolással 10+ kgot fogytam, működik...
2022. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%

Úgy tűnik a 7-es nem tud mondatot értelmezni, pedig a kérdező teljesen egyetértet a 2. válaszolóval, tehát, próbálta az egészséges ételek főzését, sőt, maga a kérdező fogyott.


Az ilyen igénytelen elhízott embernek csak az a jó, ha otthagyják, és marad egyedül. Majd ő gondoskodik magáról, zabál, amennyit akar, és majd, ha szívrohamot kap, és túléli, akkor majd rájön, hogy a volt barátnője nem is beszélt neki h..lyeségeket. De az ilyen csak akkor fog változni, ha tragikus dolog fog történni. Az ilyen nem akar a megelőzéssel foglalkozni, majd akkor kap észbe, amikor a probléma már megtörtént. Egyébként ez a legtöbb magyar emberre 100%-ban érvényes, hisz pl. nem hiába vagyunk Európa egyik legelhízottabb országa.

2022. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!