Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hordozok valamit? Többi lent.

Hordozok valamit? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon összetett dolog. Három éve történt velem valami ami azt jelenti, hogy három hét leforgása alatt megváltozott a teljes közérzetem. Betegnek éreztem magam és ezáltal pánikbetegeskedtem. Voltam az esettel belgyógyászaton is. sok fajta tenyésztés és vizsgálat után azt mondták, hogy pánikbeteg vagyok és teljesen félre diagnosztizáltak. Mint leírtam három éve történt így a beteges Közérzet mára már tök normálissá vált. Az elmúlt időben kettő nőt, az egyiket kétszer is le fertőztem valahogy. Élvezés után egyszerűen begombásodnak, begyullad a méhük. eddig eredménytelenül jártam, jelenleg urológusra várok ezekre hivatkozva. Mi lehet velem? Milyen úton lehet érdemes elindulni? Eddig minden rendben volt egyedül ezzel tudom bizonyítani azt ami lehet illetve nem szeretnék mindenkit le fertőzni. Internetes diagnózis alapján erre nem találok érdemlegeset illetve n mivel voltam ezáltal már hipochonder nem is igen akarok olvasgatni, minden nincs is fent es kepzettsegem sincs. Hiába vettem észre tüneteket pl. székelésnél folyamatosan leválik a nyálkahártya illetve csomós, darabos a spermám, felkúszik a herém a hasamig. Urulógusnál elsőnek fogok járni.


Pacsi, 24/F



2022. aug. 23. 03:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve elnem tudom mondani, hogyha három évnyi szívás után végre újra tisztának érezhetném magam mekkorát fordulna a világom pozitívabb irányba ezek után. A depresszióm 1000 % elmenne, Ugyanis ezzel egyidőben jöttek a pszichés zavarok is. Tudom, hogy az orvos fog válaszolni de tűkön ülök addig is.
2022. aug. 23. 03:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezen az összetett? 3 éve nem volt szervi bajod, a mentális állapotoddal kellett, most is kellene foglalkozni, remélem jársz psziciáterhez/pszichológushoz.

A jelenlegi problémát csak urológus tudja kivizsgálni, már ha egyáltalán nálad van, szex nélkül is lehet gombát, gyulladást összeszedni, bár nem igazán értem, hogy miért nem mentél el már az első probléma után, illetve azt végképp nem, hogy miért nem használsz óvszert. Bármit is akár STD-t össze tudsz szedni te is védekezés nélkül, nem csak te adhatod át.

"Darabos a spermám" urológus megnézi, "felkúszik a herém a hasamig" normális, de urológus visszaigazolja. "székelésnél folyamatosan leválik a nyálkahártya" Az nem nyálkahártya, csak nyák, lehet élelintolerancia, fertőzés, felszívódási zavar, gasztroenteriólógiai kivizsgálást igényel, akár minden közérzeti problémád forrása lehet.

2022. aug. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első 3-4 mondattal nem tudok mit kezdeni. Védekezz és ne csak urologussal vizsgáltasd ki magad mert lehet van ott más is.
2022. aug. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát hozzatok a színvonala gyerekek köszönöm a semmitmondó segítséget.
2022. aug. 24. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de semmi konkrétumot nem írtál. A pánik simán lehet, de mik a tüneteid? Mit akarsz megtudni? Menj el bőrgyógyászhoz ha úgy érzed lehet valami nemi bajod. Utána pedig az ott kapott eredményekkel urológus ha semmi nem javul.
2022. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom. Latod? Ezt en pl nem tudtam, h borgyogyasz..
2022. aug. 26. 00:43
 7/8 A kérdező kommentje:
A gyakori kérdések már elétemetett több kérdésben is, holott nagyon pici a baj. Szerintem én kilépek ebből a körből :D
2022. szept. 14. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem valami nemi betegseged van!Szifilisz,vagy kanko!Menj urológushoz!Ne felejtsd el megmondani,hogy már két nőt is megfertoztel!Mennyit akarsz még bajba sodorni?Arról nem is beszélve,hogy a fertőzés terjesztese büntetendő cselekedet!
2022. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!