Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl érzékeny makkal mit lehet...

Túl érzékeny makkal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Túl érzékeny a makkom, ha szabadon van és bármi hozzáér akkor nagyon érzékeny, szexuális életben is. Viszont nemsokára sajnos szükségem lesz egy műtétre fitymaszűkület miatt és félek hogy ha eltávolítják utána hogyan bírom majd ha egyfolytában szabadon lesz.

Valakinek ötlete?



2022. aug. 31. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyfolytában állni fog. Ez irtó szexi! :9
2022. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni, csak azt hogy szabadon hagyod. Nagyon kellemetlen egy ideig, de pár hét alatt hozzá lehet szokni, csak azt az idöszakot kell tulélni.
2022. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
A makknak az a lényege, hogy érzékeny legyen, mert az érzékenységétől élvezel el.
2022. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

3as, de az nem normális, ha annyira érzékeny, hogy ha hozzáérsz egy hétlöznapi szituácioban, akkor összerezzensz töle.

Olvastam olyat, hogy konkrétan fájdalmas volt a szex emiatt, nem lehetett hozzáérni ezért nem is mert szexelni a szerencsétlen.

Létezik ilyen, és más megoldás nincs rá, csak az ha fokozatosan szoktatja az ember az érintéshez. Idövel csökken az érzékenység, ha nem akkor viszont orvoshoz kell fordulni.

2022. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha majd szabadon lesz, akkor eleinte biztosan nagyon rossz érzés lesz, de tényleg pár hét alatt tuti fog csökkenni az érzékenysége.

Nekem gyerekkoromban volt nagyon érzékeny, de amikor már elkezdtem masztizni, és gyakrabban volt szabadon, onnantól kezdve szép lassan elmúlt az a rendkívüli (túlzott) érzékenysége. Pedig van fitymám most is, és jól is működik, rajta van alapesetben.

2022. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2022. szept. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!