Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » WC-n fel lehet szedni betegség...

WC-n fel lehet szedni betegségeket?

Figyelt kérdés

Ismerősöknél voltam az este és rámjött a nagy dolog. Elég szűk wc-jük van, a micsodám teljesen hozzáért a wc falához. Ugye vagy 10 percet ültem, amint befejeztem a mosdóban megmostam a csap alatt. Viszont ma reggelre piros, lángol és viszket.

Ez lehet emiatt? Illetve komolyabb nemi betegséget is össze lehet így szedni?



2022. szept. 4. 07:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Igen, de csak gombát
Nem
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb nemibetegséget nem, de egy jó kis bakteriálisat igen. Itt nem a gombától kell félni, hanem hogy hogy a faxba hagytad a mocskos vécén a farkadat. Lhetetlen, hogy anélkül nem tudtad megoldani. Jó kis bacik a kakából felszálhattak a húgyutadba. Urulógia.
2022. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy mondjuk lehet ludas a wctisztító/illatosító is, amiket nem úgy gyártanak, hogy bátran lógasd bele a kukacod.

Mondjuk fura, ha felnőtt férfiként ezt nem tudtad megoldani.

2022. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A wc falához ért, nem bele a lébe. Nem igazán tudok mit csinálni, nagyon sokszor ez van, ezert probalom inkabb mindig visszatartani ha nem otthon vagyok. De mit tehetnék? Levágni nem akarok belőle. Akár mennyire igyekeztem hátra helyezkedni akkor is érte. Az a gond 194 cm vagyok, 104 kg, az izém meg alvó allapotban is meretes, ami ilyenkor nagyon zavar. Egyszerűen nem tudtam ráülni rendesen :(
2022. szept. 4. 08:30
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Van 2 kicsi kacsód, aranyom. Megfogni? Ez nem jut el a kis buksidig?
2022. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utána már megfogtam, de amikor már hozzáért, hiába.

Mondjuk nem ez volt a kérdés, nem is értem miért ide lyukadtunk ki.

2022. szept. 4. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog az, amire a fiúk figyelmét fel kell hívni! Nem szabad a fajanszhoz hozzáérnie a fitymának vagy a makknak, mert még a legtisztább wc esetében is a vízöblítés után maradnak székletmaradványból származó bélbaktériumok a fajansz felületén.
2022. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!