Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexuális érdeklődés elvesztés...

Szexuális érdeklődés elvesztése? átmenteti vagy végleges lehet?

Figyelt kérdés
ez mellé társul alhasi fájdalom, derékfájdalom, herefájdalom, kevesebb jön ki belőlem(sperma), prosztatagyulladással vagyok diagolva, de már 2020 óta. most lett 2 hete, hogy nem érdekel a szex. végem van? 31 vagyok

2022. szept. 7. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem kezelték a gyulladàst? A szex amugy is undoritó és veszélyes, szerintem inkabb az egeszseged miatt aggódj.
2022. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szex nélkül inkább haljak meg.
2022. szept. 7. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Ez egy figyelmeztetés neked, hogy helytelen irányban megy a gondolkodásod. El fog múlni, helyre fog jönni, ha megérted hogy a szex milyen kicsi része az életnek.
2022. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindenki másképp gondolja. nekem kell a szex! de mind1 is. nem ez volt a kérdés.
2022. szept. 7. 13:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a krónikus betegséggel járó lehangoltság eredménye. Vissza kellene menni az urológushoz.
2022. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2022. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Fellángolt" a gyulladás. Keresd fel az urológusodat.
2022. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
de ha úgysem érdekel a szex, akkor miért akarsz meghalni nélküle?
2022. szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!