Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafékkel házilag...

Rövid fitymafékkel házilag mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 17. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Házilag semmit. A probléma megoldása műtéti, tehát szakorvossal kellene megnézetned!
2022. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az esetemben nem igazán lehetséges.
2022. szept. 17. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit.
2022. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem? Mi a gond?
2022. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
"Az esetemben nem igazán lehetséges." ???????????
2022. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha valóban rövid,az egészet el kell távolítani.Az átmetszés sok esetben nem hoz megfelelő eredmény .Az nem gumiból van,hogy nyúlni tudjon.Az nem csak 1 ponton rövid .
2022. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Teljesen letudom húzni lankadt állapotban azonban mereven a makk alatt 3-4 centivel "megakad".
2022. szept. 17. 15:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Na figyelj, ha már 3 centiig lemegy makk alá abszolút jó, nekem fél centivel megy alá kb, én is megműttetem heteken belül, de 3-4 centi az rendben ha nem fáj, nem feszül.. ha fáj akkor viszont menj el orvoshoz, időpontot kapsz műtétre és kész. Ha azért nem lehetséges mert félsz letolni a nadrágod az orvos előtt, akkor még érned kell, az élet szopás és ha nem az elején kezded a problémádat felhalmozódik.. én is rávettem magad te ott csak egy kliens vagy..
2022. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd elfogsz menni ha már nagyon kellemetlen lesz.
2022. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Házilag ne műtögesd, mert még ha tudnád is érzésteleníteni, attól még a sebszéleket varrni kell. Ha pedig "szép" eredményt akarsz, higy ne itt fityegjen bőrlebernyegként, akkor ki kell metszeni és az még alaposabb varrást igényel. A saját hímvessződet fogod nézegetni életed végéig, tehát én nem kísérletezgetnék kontármunkával, hanem szégyent leküzdve segítséget kérnék szakembertől.
2022. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!