Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Együttlét, vagy csak szimplán...

Együttlét, vagy csak szimplán kielégülés után, páromnak a bal heréje fáj, feszül, és dudort is észlelt egy kisebbet elvileg, de nem tudom orvoshoz küldeni, pedig tudom hogy kéne, szerintetek mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Nem mindig áll fent ez a fájdalom, de egyre sürűbben és egyre erősebben fáj neki, főleg ha áll, ülve nem érzi annyira.

2022. szept. 26. 18:47
 1/4 Hans Pötterman ***** válasza:
Ezt így senki nem tudja megmondani, érdemes lenne orvosnak megmutatni!
2022. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt egy orvos tudja csak megmondani (andrologus, urologus).
2022. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, nem értek hozzá, de alap dolog, hogy dudor a herén daganatot jelenthet. A hererák főleg a fiatalabb felnőtteket érinti.

Szóval mondd neki, hogy ha nem akarja elveszteni a legfontosabb szervét, nézesse meg a biztonság kedvéért.


De remélem semmi komoly!

2022. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak ér csomó van a jobb oldali herében, tehát egyáltalán nem biztos, hogy daganat.

Mindenképpen nézesse meg urológussal, mert nem mindegy mi a diagnózis. Csak egyszer kellemetlen, ha nincs gond. Ha, pedig baj van, életmentő is lehet akár. Nem érdemes kockáztatni!

2022. okt. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!