Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érzéketlen makk mi a megoldás?

Érzéketlen makk mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

3 hónapja estem át teljes körülmetélésen fitymaszűkület miatt, ami azóta rendesen működik és kényelmesebb. A problémám hogy szexnél nehezebben megyek el, kissé érzéketlen lett a makkon, az lenne a kérdésem aki ugyanebben a problémában szenved milyen megoldások jöhetnek szóba.

Válaszokat előre is köszönöm.

28”



2022. szept. 29. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Úgy tudom, hogy ez általános tapasztalat. A fitymában rengeteg érző idegvégződés van, ami ilyenkor kimarad. Nem véletlen, hogy sokan a fityma valamilyen visszanövesztésében gondolkodnak ilyenkor. Másrészt a makk hámja is elszarusodóvá válik és amúgy is kevésbé érzékeny. A helyzetnek állítólag az a jótékony hatása megvan, hogy a közösülést sokáig el lehet húzni, ami a női partner számára kedvezőbb.
2022. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
A makkon lévő érző idegvégződéseket a gatya kidörzsöli a felületét boritó nyálkahártya elkérgesedik.Így érzéketlenné válik.Így azt az érést szexnél már sosem élik meg,mint a bőrrel rendelkezők.
2022. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
A szex az agyban zajlik,a p.csak kellék hozzá.
2022. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Lassan tíz éve metéltek, semmivel nem lett érzéketlenebb.
2022. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én gyorsan megyek el. Bár én minden 4 nap kenem, talán az segít.
2022. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nektek metélés után nem lett a makk alatt túl érzékeny?

Nekem sajnos nagyon kevés inger elég azon a részen, hogy elmenjek..

2023. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

29 évesen metéltek körül. tudom miről beszélsz. sajnos ez van, de tovább kutatom mit lehetne csinálni de sajnos senki nincs aki nem azt mondaná hogy jaj ez egy természetes jelenség körülmetélés után. Szeretném ezeket tájékoztatni hogy TUDJUK, és hogy nem ez volt a kérdés. Azt lehet válaszolni hogy nincs, vagy ha tudsz módszert ahelyett hogy itt laikusként diagnosztizálj, akkor kérlek mond el köszi. 5. válaszoló te mivel kened?

valamint a 4. válaszolónak üzenem hogy olyan nincs hogy nem lett érzéketlenebb. köszi.

jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pedig a makk tulajdonképpen nem lesz érzéketlenebb attól, hogy kint van. A felszíni érintés nem lesz kellemetlen egy idő után mert hozzászokik a gazdája, hogy mindig hozzá ér a ruha.

De felizgatva és nedvesen ugyanúgy el lehet vele élvezni.

Mondjuk rendszeresen kenegetni valami hidratáló krémmel határozottan jót tesz neki és a makk felszínét puhán és érzékenyen tartja.

Ha hirtelen (a műtét után azonnal) érzéketlen lesz akkor az tönnyire valami trauma következmenye (valami megsérült műtét közben).


Az persze, hogy ki mennyi idő alatt megy el az nem csak a makktól függ.

A fityma és fitymafék érzése természetesen kiesik ha azokat levágták.

De egyes érzékeny részek, például a makk pereme alatt, több ingerlést kapnak akció közben mert nem takarja azt a területet a fityma, annak az ingerlésével tovább eltart eljutni az elélvezésig de sokkal intenzívebb tud lenni az érzés.

jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Na de akkor jön a kérdésem, hogy mi az érzéstelenítő ellentettje? Stimuláló?

Szeretném akkor kenni, hogy ha van talán egy kicsi esély is akkor egy kicsit jobban érezzem a dolgokat. Hát hidratáló krém.. nemtudom...

Amugy a perem alatt is megszűnt már nekem sajna az érzés.

Mindent összegezve, eltudok menni, de hosszu idő bár őfelségének jó.

febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!