Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kórházakban a férfiakon miért...

Kórházakban a férfiakon miért van gyakran hátul gombolós hálóing?

Figyelt kérdés
hálóing, kórház, férfi, fiú

2022. okt. 2. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a nőkön is.
2022. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

én sosem láttam ilyet

nem csak a filmekben?

2022. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajta gomb. De igen, hátul van nyitva. Viszont ezt csak közvetlen műtét előtt kell felvenni, altatás után egyszerűbb levenni a betegről. Egészen a műtétig, és műtét után is saját ruhában vannak.
2022. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ágytál miatt, mivel ha éppen csak fürdeni tudják kikisérni, akkor az ágyban végzi a kis és nagydolgát többnyire a fekvőbeteg.


Ilyen esetben könnyebb alátenni az ágytálat (kacsát) mintha fel le kellene tolnia magán a nadrágot.

So en a műtéti seb / katáter és egyebek miatt a nadrág egyébként is problémákat okozna.

2022. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyáron voltam kórházban, de műtétre is olyan hálóinget kaptam, ami nem volt nyitott hátul. Igaz "csak" endoszkópos orrműtétem volt. A műtét után át akartam öltözni a saját pizsamámba, de azt mondták, maradjak csak nyugodtan ebben, kár lenne összevérezni a sajátot. Boxer volt rajtam.
2022. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A közelmúltban is voltam párszor kórházban,többször is .Műtét előtt hálóinget kellett felvenni.Utána saját pizsama.A kórtermekben akinek nem szabadott felkelni,vagy még mozdulni sem tudtak,pelenkába voltak csomagolva .Semmi egyéb ruházat rajtuk.Így volt ez az intenziven is .F.
2022. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Intenzíven rajtam semmi nem volt... nemhogy hálóing vagy pizsama... minden monitorozó szarnak kellett a hely a mellkasomon, katéter meg egyebek...
2022. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!