Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Iskolaorvosi vizsgálaton a...

Iskolaorvosi vizsgálaton a doki azt javasolta, hogy hordjunk laza fecskét inkább, mert a bő szárú boxerben lógnak a herék, míg a másik elszorítja a nemi szervet, és a napi tesi órák miatt sportnál is jobb a fecske Váltsak kollekciót?

Figyelt kérdés
Új idősebb doki jött a suli összevonás miatt. Nagyon részletesen előtte mindenkinek elmondta mi lesz. Az alap vizsgálatok után mindenkinek áttapintotta a heréket, meg a fütyin hátra kellett húzni a bőrt. Mindenkinek aki boxert hordott javasolta a cserét. (12. Évfolyam)

2022. okt. 18. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én időmbrn a boxert javasolták, hogy a herék ne legyenek szorosan, melegen, mert negatívan befolyásolja a spermatermelést. Ezért nem javasolták a szűk farmert, ami szorosan a combokhoz tapasztja a heréket.
2022. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zcom09 ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy miért baj az ha lógnak a herék (amikor ez az egyik feladatuk), és miért jó az ha elvannak szorítva.


Voltak régebbi kutatások, amik azt találták hogy a szoros alsónemű férfiaknál csökkenti a nézőkepésséget, és növeli a hererák kialakulásának esélyét. Azzal hogy folyton kivannak téve a test melegének és több fizikai nyomásnak. Így jó pár évig orvosok inkább ajánlották a laza viseleteket. Újabb kutatások azt mutatják hogy nincs összefüggés a fent említett problémák és a fecske vagy szoros alsónadrág viselésével. Így jelenleg az elfogadott álláspont hogy mindenki viselje azt ami nekik jól esik és kényelmes. Így szerintem teljesen idokolatlan lecserélni az alsóneműidet.

2022. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A sportboxerben belül pamut betét volt, hogy ne lógjon ki pl gyűrű gyakorlat közben.
2022. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A doki húzta hátra a bőrt vagy csak felszólított, hogy tessék hátratolni?
2022. okt. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

4-es: Magamnak kellett hátra húzni.

2022. okt. 21. 11:54
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Ez lenne 2022-ben? A következő összevonásnál az lesz, hogy javasolják a félcentis hajviseletet, a 18. századi zubbonyt, meg előírják a háborúba menést? Fiatalok, kapjátok össze magatokat, szerveződjetek, és vágjátok szemétre ezt a föld alól előmászott világot, ha nem akarjátok összefogdosható darabáruként elképzelni a magatok jövőjét. Egy normálisnak nevezhető világban az ember tökéletesen tudja magától is, hogy vannak-e orvosi problémai valahol, és hogyan kívánja kezeltetni, anélkül, hogy tömeges közületi mustrációkat tartanának - csak hogy valakik megéreztethessék a mindenhatóságukat. Jó napot!
2022. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk akkor mindenkinek ezt javasolta volna, mert az osztályomban minden fiú feszes boxert hordott. Nem is lehet úgy lenni napközben, hogy ide-oda himbálózik ott lent. Persze elszorítva sem az igazi, ezért véleményem szerint, amint lehet (pl. miután hazaértem) le kell venni vagy valami lazára váltani.
2022. okt. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
15 vagyok csak boxert tudok hordani mást nem bírnék. Amúgy te is azt hord amit szeretnél nem hinném hogy bármi bajod lehet belőle mert ezek csak ijesztgetések de soha senkinek nem volt még abból baja hogy boxert hordott.Én nem is bírnám a fecskét hordani mert rosszul érzem magam benne. Hord amit akarsz mert ez hülyeség.. de amúgy hogyhogy megnézte ilyen alaposan az orvos? Le is kellett az alsót? Vagy hogy volt
2022. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk tesin előírás a feszes alsónaci, hogy ne lötyögjenek a dolgok.

Mellesleg engem zavar is, ha lötyögnek a golyóim, legalábbis napközben.

Itthon már lazábban szoktam hagyni.

Egyébként most a legújabb javaslat az, hogyha épp nem akar az ember gyereket nemzeni, akkor jobb, ha tartva vannak a herék.

Tudatos gyereknemzés előtt pedig le kell engedni kb. olyan három hónappal előtte már.

2022. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Elvileg igaza van
2022. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!