Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csinaljak ha csak akkor...

Mit csinaljak ha csak akkor tudok elaludni ha kiverem?

Figyelt kérdés

Már kiskorom ota csak akkor tudok elaludni ha kiverem este elalvás előtt, es hiaba vagyok nagyon almos nem alszom el addig mig ki nem verem, pedig mar probaltam es nem sikerül úgy elaludnom.

Valaki valami tipp? Vagy ez valami betegseg? Vagy mi? Egy nap altalaba 3-4x szoktam kiverni, de mikor egesz heten suliba vagyok akkor egy nap max 2x szoktam.

Mit tegyek hogy kiverés nélkül is el tudjak aludni?



2022. nov. 1. 14:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Hát tedd... ezt meg kellett kérdezned?
2022. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, mert nem szeretnek masoknal is ugy lenni hogy a takaro alatt vagy a wcbe verem mert eleg cikinek ereznem es errol le akarok szolni
2022. nov. 1. 14:34
 3/23 A kérdező kommentje:
Szokni*
2022. nov. 1. 14:34
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
És minek vered ki háromszor, ha csak egyszer akarsz aludni?
2022. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem a problémádat - már kiverni is lusta vagy?


Nehéz lehet így élni az életed, de talán a kasztráció segíthet!

2022. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudsz mást tenni, mint leszoktani róla magad. Egészen egyszerűen nincs más megoldás, mint megtartóztatni magad.

(Ha nagyon nem megy, aludj nálam, akkor nem kell kiverned, mert megteszem helyetted.😀)

2022. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
50%

szerintem ezt elkéne olvasnod


[link]

2022. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

Verd ki egyszer egy nap, ennyire kanos nem lehetsz! Aztán ha átváltottál a napi 1-re, akkor próbáld meg 2 naponta.


Meg szerezz barátnőt

2022. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi idős vagy? Ha 13-14 akkor nem akkora gond, mármint annak idején nekem is csillapíthatatlan kangörcsöm volt, aztán gimiben már normalizálódott/lett barátnőm/energiám sem volt rá annyi mint korábban. Ilyen ez a pubertás.
2022. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Elmúlik majd, addig örülj míg áll.
2022. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!