Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 22-éves vagyok és nem elég...

22-éves vagyok és nem elég mély a hangom olyan mintha nem mutaltam volna rendesen, ez már jó ideje idegesít össze vissza változik, lehet köze a stressznek ehhez? Vagy tesztoszteron hiányom lehet?

Figyelt kérdés
ha nyugodt vagyok sokkal mélyebb, de ha egy olyan helyzetbe Kerülök ahol stresszelek, sokkal magasabb idegesítő ha vissza hallgatom, 8.-as öcsémnek is mélyebb most mutalt.

2022. nov. 17. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden szituációban más a hangszínünk, ez természetes. Nekem nő létemre mély hangom van, társaságban megint más. Nem hiszem hogy fog változni, magadnak direktben tudod torzítani de hosszú távon nem tesz jót a hangszálaknak.
2022. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Visszahallgatva mindenki rácsodálkozik a saját hangszínére. Ha minden más működik, akkor nincs miért aggódni.
2022. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden oké ezen kívül, csak ez kicsit gatol abban hogy felszabadultan beszéljek, mióta vissza hallgattam egyszer.
2022. nov. 19. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Gátol vagy sem, akkor is ez a hangszíned marad. Hacsak nem leszel színész, aki hangutánzással mindig más karaktert ad elő. De erre se időd, se energiád nem lesz, így a helyedben csak elfogadnám önmagam.
2022. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!