Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 4 hónappal körülmetélés után...

4 hónappal körülmetélés után ödéma? (Lent)

Figyelt kérdés

4 hónapja voltam teljes körülmetélésen.(igen, egészségügyi probléma miatt muszály volt megcsináltatni.)

A műtét jól sikerült, elégedett vagyok vele. A varratok szépen kiestek, a heg begyógyult.

Az egyetlen problémám (nem tudom hogy ez mennyire normális 4 hónap után) hogy a makk tövénél és a varrat közötti bőrön még mindig van egy minimális ödéma. (Az elejéhez képest már nagyon sokat lohadt, tényleg csak minimálisan van jelen).

Viszont egy hosszabb maszturbálás után, (feltételezem az említett bőr igénybevétele miatt) ez az ödéma megnagyobbodik, majd kb egy nap mire vissza lohad az eredeti állapotára.


A kérdésem a következő.

Mennyire normális ez a jelenség ennyi idő elteltével?

Idővel el fog múlni ez a jelenség (igénybevételt követően is)?

Kinek milyen tapasztalata van ezzel?

Nektek mennyi ideig állt fent ehez hasonló allapot?


A válaszokat előre is hálásan köszönöm :)



2022. nov. 24. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Semennyire nem normális 4 hónap után. Vissza a dokihoz.
2022. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
de szexi lehet
2022. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ennyi idő után ilyen panasszal elmennék dokihoz, szerintem nem normális, de nem vagyok orvos.
2022. dec. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem kellett vissza menned kontrolra? Szerintem is doki.
2023. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!