Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Idegi alapon lehet-e, hogy...

Idegi alapon lehet-e, hogy szex közben lelankad a pénisz a férfinál? Mégis kivánja a nőt?

Figyelt kérdés
először amikor volt ideges voltam. utánna kicsit modnog féltem ettől lehet ezért?
2008. dec. 25. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:
minden napos a sex,és ez még csak a 4. alkalom kb. és nem mindenkor jön ki csakha félek kicsit tőle
2008. dec. 25. 17:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha félsz, vagy ideges vagy, akkor simán lelankad. Sajnos ezt tapasztalatból mondom.
2008. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi. neked ilyen többször volt?és elmult már ez a félelem?
2008. dec. 25. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez természetes, előfordul. Ha idegeskedsz, már nem jó, ne félj tőle. Ha megijesztenek, akkor is búcsút mondhatsz a folytatásnak.

Barátnőm amikor azt mondta: "Nekem ez lesz az első", akkor nem lett meg neki az első :$ Kellemetlen, de ezt el kell fogadni.

Pont ezek az első alkalmak a rosszak. Majd idővel összeszoktok, és nem lesz probléma. Ha még a lány is kezdő, akkor ő is legalább annyira izgul, nem veled lesz elfoglalva. Ha tapasztaltabb, megérti, akkor meg azért nincs okod aggodalomra.

2008. dec. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igen lehet ilyen hogy idegileg kivagy meg hasonlo és lelankad ilyenkor
2008. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!A 4 et ugy értem hogy eddig öszesen már 4 szer lonkadt le. először volt 5 éve hogy lelonkadt de akkor csak 1 szer utánna többször se. de ebben a honapban már 4 szer előtte soha!De nem amikor bent van a pénisz hanem amikor más pozt váltunk!

Először ugy volt hogy kinlodott a feleségem hogy ilyen poz aztán az nemjo és felidegesittett idegemben lement . de azt tudtam hogy idegi alapon mostmeg már szová tette vagyis megsértődőtt ezen és már félek le ne menjek. és azota volt még 3 sazor. De nem amikor bent van hanem mikor pozt váltunk a sok kinlodása . Ha csak egy pozban csináltuk nem ment le. De mostmeg szabáj szerüen megijedtem nem e bajom van.mikor lement később fel állt csak mikor lement kicsit a combcsontnál kicsit érdekes érzést éreztem de lehet már beképzeltem . de nemfáj sehol . csak elégé idegesit félek nehogy megint ilyen legyen olyan égő meg félek hogy bajom van

2008. dec. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!