Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki volt urológiai vizsgalatra...

Ki volt urológiai vizsgalatra fitymaszukulet miatt? Hány évesen voltatok? Hogyan volt a vízsgálat? 18 éves vagyok

Figyelt kérdés

2022. dec. 26. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

6, 12 és 14 évesen megnézte az iskolaorvos paraván mögött egyesével. 16 és 18 évesen csak rákérdezett, hogy minden rendben van-e odalent. Akkor kellett volna bátornak lennem, de restelltem szólni a többiek előtt.


20 évesen aztán urológiára mentem, ahol simán a doki megnézte. Magamnak kellett hátrahúzni, miközben elmondtam a panaszaim (enyhe szűkület ernyedten, erősebb feszülés erekcióban, túl hosszú fityma, rövid fék, volt részleges kantárszakadás, visszatérő gyulladások). Rákérdezett, hogy erekcióban és közösüléskor mi a helyzet. Közben ő maga is végigtapogatta a heréimet a herezacskóban és a péniszemet, megnézte és szétnyitotta a húgycsővömet, majd a fitymámat és a fitymámat vizsgálta. Aztán felajánlotta a körülmetélést végleges megoldásnak és én félszegen igent mondtam rá.

2022. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Azt csak akkor vállald,ha te is úgy látod, hogy csak az segíthet!A fityma műtét után éveken át szenvedni fogsz!Én nem ajánlom,inkább kend be körömvirág krémmel és maszturbalj minél többször!Akkor kitagul a fitymad!
2023. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!