Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A parom kicsit fura penisszel...

A parom kicsit fura penisszel rendelkezdik, a bort rola nem lehet lehuzni..Normalis ez?

Figyelt kérdés
..(tehat hogy is magyarazzam ojan valahogy nincs feje vagy mittudom en) ez normalis?...lehet valami bajom tole? es ezaltal o nehezebben megy el miert?
2008. dec. 26. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ezt fejtsd ki kicsit jobban,van fitymája csak nemlehet lehúzni a makkról? akkor fitymaszükülete van és egy 20-30 perces beavatkozással megoldja az orvos a problémát. Vagy egyáltalán nincs fitymája? akkor körülvan metélve, semmi bajod nem lesz tőle..azért mehet el nehezebben mert nincs bőrt amit a makkon lehet huzogatni,ja és hha nem ujkeletü a dolog,régebb ota körül van metélve,akkor a makk kicsit érzéketlenebbé válik.
2008. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Fitymaszűkülete van.. Ez 100% ! Engem 1 éve műtöttek vele. Mondd meg neki hogy menjen orvoshoz!! Amúgy meg azt hagyjuk hogy milyen bemetszéssel hány perces műtéttel oldják meg, mert azt csak egy orvos tudhatja. Nekem is azt mondták 30 perces műtét, egy bemetszés és egy hét múlva jó lesz. De nem így lett, körülmetéltek, 2 hónap után tudtam újra használni. De nem érdemes vele várni! Hány éves?
2008. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon fitymaszűkület-szagú a leírásod. A fitymaszűkület (phimosis), amikor a fityma nyílása - vagy veleszületetten, vagy szerzetten - olyan szűk, hogy a makk nem fér át rajta. Ez akár olyan mértéket is elérhet, hogy csak tűszúrásnyi nyílás marad, amin a vizelet is alig tud eltávozni. A szexuális életet igencsak megnehezíti, de emellett a komoly egészségügyi probléma, h a makkról leváló hámtörmelékből összeálló fehér színű, bűzös anyag, az ún. smegma sem mosható így le. A fityma alatt összegyűlő smegma pedig azon kívül, h nem túl esztétikus, folyamatos gyulladásban tartja a makk bőrét, és mellesleg rád is veszélyes lehet. Ábra a phimosisról: [link]
2008. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
es ez nem lehet attol h a szuletesnel nem vagtak le azt a bort? vagy ez hujeseg...a parom 20 eves maskulomben
2008. dec. 26. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
születésnél senkinek nem vágják le...
2008. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fitymaszűkület általában újszülött korban már megvan, és választott időpontban meg is illik operálni. A pasid nyilván valahogy megúszta, h észrevegyék a baját. A műtét lehet sima bemetszés, de körülmetélés (circumcisio) is. Ez utóbbit egyes népcsoportok rutinszerűen, függetlenül attól, hogy van-e szűkület elvégzik (arabok, zsidók, de az USA-ban is bevett szokás!). Magyarországon nem végeznek körülmetélést mindenkinek!!!
2008. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Igaza van az előttem szólóknak, a fiúnak fitymaszűkülete van, s mégpedig teljes, amit mielőbb meg kellene mutatni orvosnak, s körül fogják metélni. Ha tudok segíteni, írj e-mailt.
2009. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Óvatosan a körülmetéléssel, lehet, hogy elég egy bemetszés vagy a RÉSZLEGES metélés! Nekem megcsinálták a teljes körülmetélést és nagyon sokat szenvedek vele, több, mint 20 év után és nagyon ronda :(
2009. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

úr isten. nincs feje a párodnak? csoda hogy még él...


egyébként szerintem is fitymaszűkület

2010. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!