Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bolt nem cseréli ki a...

A bolt nem cseréli ki a terméket. Inkább hordjam?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy nagy csomag alsót (fecskét). Soha életemben nem hordtam olyan fajtát, csak boxert. Boltba visszavittem és azt mondták, hogy nem cserélik. Miért nem? Ki se lett bontva. Most úgy gondolom, lehet, hogy kipróbálom, de sokan mondják, hogy egészségtelen. Szerintetek?

2023. jan. 1. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Nem hordanám
Hordanám
29 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Vidd vissza és ne vedd fel! Te sem örülnel neki, ha a boxer, amit vettél más is használta volna.
2023. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy még a matrica se lett megsértve, mert alapból úgy gondolom, hogy annál nagyobb méretem van elől, hogy elférjen. De amúgy méretben elvileg jó lenne derékban
2023. jan. 1. 20:50
 3/22 A kérdező kommentje:
De nem veszik vissza, ha a boltból kiviszed.
2023. jan. 1. 20:51
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy ki volt e bontva, alsóneműt nem cserélnek. Ez a legtöbb boltban így van, ki is van írva általában.
2023. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az jó. És mit csináljak velük?
2023. jan. 1. 20:57
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékozd tovább.
2023. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát én nem ismerek senkit, aki fecskét hordana😂
2023. jan. 1. 21:01
 8/22 anonim ***** válasza:
3%

Ha meg van a blokk,és a csomagolás sértetlen,ki kell hogy cseréljék,illetve levásárolható.

A Lidlbe,Aldiba mivel próba lehetőség sincs ,vissza lehet vinni cserére .

Ez vonatkozik a fűrdő ruhákra,melltartókra is .

Én biztos hogy erősködnék,kérném hol van ez írásban a bolt áruforgal mazásában.Ahol ez a termék ki van rakva,a megvásárolt árut vissza nem cseréljük,ki kellene írva is .DE ott kell lenni próba fülkének is .

2023. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Boxerból már vettem rossz méretet, de észrevettem, azt 5 perc után visszavittem és akkor mondták, hogy így még oké, de ha pl 3 óra múlva viszem, akkor felejtős
2023. jan. 1. 21:53
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem cserélhetik ki a fehérneműt.

Nem tudom milyen boxert hordasz, de szerintem ez semmivel sem egészségtelenebb, mint a testhez álló típusú boxerek.

Amúgy ha derékban jó, annak jónak kell lennie.

2023. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!