Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez azt jelenti hogy alacsony...

Ez azt jelenti hogy alacsony a tesztoszteron szintem?

Figyelt kérdés

Fiatal felnőtt srác vagyok.

Körülbelül 10 évesen elkezdtem meghízni eléggé, aztán pár év múlva serdülőkorba léptem és elkezdtem nőni (átlagmagasságú vagyok) meg a többi szokásos dolog.

Na már most az osztálytársaim, haverjaim mind soványak lettek (akiken volt felesleg), mindnek mély lett a hangja, széles vállúak lettek és nem hízékonyak.

Nekem nem tűnt el a felesleg, csípőm kb. olyan széles volt mint a vállam, a hangom alig változott, és mellre hasra, combra nagyon hízékony vagyok.

Borostám sem rendes, pedig felnőtt vagyok már.

Ez azt jelenti hogy valami nincs rendben a hormonháztartásommal?


2023. jan. 15. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ez leginkább egy orvosi kivizsgálással állapítható meg.
2023. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Mert neked ilyen a genetikád,ezt örökölted .

Még jó hogy nem vagyunk egyformák.

2023. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem azt jelenti, de van azért olyan mértékű tesztoszteron szint, ami pl. megnöveli a szőrzet nagyságát, mennyiségét, nemi aktivitást. Ezt esetedben csak vizsgálattal lehetne megállapítani.
2023. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 adelrockinga válasza:
100%
Szerintem ha nem érzed jónak a dolgot,látoggass el egy orvoshoz
2023. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elhízás okozhat ilyent, igen. Menj el belgyógyász-endokrinológushoz, és kezdj el fogyókúrázni, meg edzeni. Egészséges keretek között.
2023. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!