Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Pisiléskor fáj az alhasam, meg egyébként is diszkomfort érzést érzek ott. Ezenkívül az ondóm egy része normális állagú, egy része pedig sötétebb színű, állaga zselés, és szúrja a húgycsövemet, amikor kijön. Már egyszer voltam háziorvosnál, de csak annyit mondtam neki, hogy fáj pisiléskor, írt fel antibiotikumot és gyulladáscsökkentőt, de nem múltak el a panaszok, valamivel talán jobb volt a gyulladáscsökkentő miatt. Én a prosztatára gondolok, hogy az van begyulladva.

2023. febr. 1. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha mindent elmondanál az orvosnak.

De kérheted hogy küldjön el laborba, PSa vizsgálatra.

2023. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szívesen beszélek ilyenről idegenek előtt. Ha csak az orvos lenne, úgy másabb, de ott van a fiatal asszisztens csaj is. Urológushoz meg pláne nem akarok sztk alapon elmenni, mert ott ugyanez van, csak még a seggembe is belenyúl. Akkor inkább valami magán doki, aki egymaga dolgozik.
2023. febr. 1. 19:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Plusz kedvesebb is a magán doki.
2023. febr. 1. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magánban többnyire ugyanazok az orvosok vannak mint államiban. Annyi a különbség, hogy valóban nincs asszisztens, illetve több idő jut rád. A prosztata vizsgálatot pedig ott sem úszod meg. Nem kellemes, de túlélhető. Menj minél előbb, mert ha halogatod, súlyosbodhatnak a tüneteid.
2023. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tök igaza van a 4 s nek.
2023. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam már egyszer prosztatavizsgálaton, sajnos végbélrepedést kaptam valószínű. Ugyanis azóta a végbélnél fáj, ha kemény a székletem. Olyan, mintha aranyerem lenne, de utánaolvastam, és valószínű, hogy a végbélnél sérült meg. Nem véletlen, hogy utána jött ez elő.
2023. febr. 1. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél több rostot akkor puhább lesz a "termék" vagy kisebb farkú pasit kell találni....
2023. febr. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!