Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetéltek 1 hónapja és ha...

Körülmetéltek 1 hónapja és ha erekcióm van akkor kicsit ki szokott vérezni a varratnál ez baj?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 1 hónapja hogy körülmetéltek és az utóbbi pár napban arra lettem figyelmes hogy ha erekcióm van akkor kivérzik egy kicsit a varratnál (nem ömlik belőle vér csak egy nagyon picit kivérzik.) meg picit piros is a környékén a fityma. el fog múlni pár héten belül? Valamint a húgycső nyílásnál néha szokott viszketni. Menjek vissza urulógiára megnézetni vagy ez el fog múlni pár héten belül?

2023. febr. 3. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eleve vissza kell vagy kellett már valamikor menni
2023. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát vissza mentem 10 nap után és akkor azt mondta nincs vele semmi baj mostanában viszont kivérzik a varratnál
2023. febr. 3. 14:05
 3/12 anonim ***** válasza:
A műtétes zárójentésen rajt van mikor kell kontrollra menni.Ez biztos 10 napon túli lehet .Már nem lehetne bent varrat sem.Nem árt ha vissza mész .
2023. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

menj visza mert itt gond van lehet tul sokat vágtak

mert nem tudtak mennyi meret változás

2023. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

El kell menni újabb kontrollra, hogy minden varrat kihullott-e.


Kicsit kamunak érzem a kérdésed, mert tapasztalatból mondom, hogy egy ilyen sebnek már rég be kellett volna gyógyulnia egy hónap alatt, hiszen ez már egy gyógyulóban lévő seb. Még ha fel is szakadt volna, akkor is eláll pár perc után.


Nem szedsz vérhigítót? Nem vagy-e cukorbeteg? Mindenképpen menj el orvoshoz vele.

2023. febr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fityma?😃
2023. febr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Végülis egy műtéti seb, ami egy hónap után még vérzik. Mi gond lehet?
2023. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés. Nem hullott ki még minden varrat meg még nem gyógyult be teljesen de már érzem a javulást első két héthez képest csak pár napja volt hogy a varratnál bevérzett de azóta nem vérzett ott.
2023. febr. 4. 09:37
 9/12 A kérdező kommentje:
Valahol azt írják hogy 2-3 hónap a teljes gyógyulás.. de ha kivizsgáltattam és azt mondta hogy minden oke akkor csak nem lehet baj. De azért hétfőn szerintem megnézetem újra
2023. febr. 4. 10:08
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg igazából eleinte betadinnal törölgettem meg bepanthennel kenegettem az utóbbi 2 hétben meg kamillateával mostam meg.
2023. febr. 4. 10:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!