Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj, ha merevedéskor...

Az baj, ha merevedéskor oldalra görbül a pénisz? Visszataszító?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát még nem találkoztam ilyennel,de szerintem ha valaki nem csak "úgy" esik neki,akkor semi visszataszító nem lehet benne
2008. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem baj, semmi hátrányod nem adódik belőle. mellesleg ez elég gyakori jelenség. talán azzal van összefüggésben hogy nyugalomban merre fele "pihen" az alsógatyában, erre azért nem vennék mérget, de logikus magyarázatnak tűnik.
2008. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem éédes:) Bizonyos pózókban még előny is lehet.
2008. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem visszataszító. Van akinek fel, van akinek lefelé görbül. 60°-ig normális amennyire tudom.
2008. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok férfinak van különbözõ deformáció oda lent.

Ez lehet kisebb baleset következménye, mely erekciókor következett, de kialakulhat "csak úgy" is. A diagnózis felállításához urológiai szakvizsgálat szükszséges: A görbület egyik formája a "Peyronie szindróma" betegség, amikor a barlangos testek közötti kötőszövet hegessé átalakul, mely során egy kemény, úgynevezett plakk képződik, ami deformálja a péniszt. Ha nagyon zavar, lehet gyógyszeresen, vagy szteroid injekcióval, utolsó megoldásként mûtéti beavatkozással segíteni rajta.

Ez tõled függ, bár én nõ létemre mondhatom, engem sosem zavar a forma :)

Jó egészséget!

2014. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
enyém balra görbül de nem zavar aki eddig látta vagy foglalkozott vel annak tetszett
2016. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!