Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16-17 évesen miért volt...

16-17 évesen miért volt sokkal magasabb a tesztoszteron szintem és a libidóm mint most 18-19 évesen?

Figyelt kérdés

16-17 évesen minden reggel arra keltem hogy áll, egy nap többször kivertem ami nagyon intenzív orgazmushoz vezetett, tényleg nem bírtam magammal.

Most meg reggel nem áll, mikor kiverem csak kifolyik nem spriccel, nem olyan intenzív.


Gondoltam arra hogy volt egy gyulladás a testemben amitől csökken a tesztoszteron szint és hasonlók, de abból már elvileg kigyógyultam... Azóta nem állt vissza?


2023. febr. 11. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Akkortájt még tomboltak a tinédzser hormonok , gondolom az rásegít
2023. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Megöregedtél, ez van.
2023. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Képzeld el, hogyha 1-2 év alatt ekkorát csökkent a libidód, akkor mi lesz veled öregségedre, mert állni a cerkád már sehogyan sem fog.

Már csak artistacsajokkal fogsz tudni szexelni.

Tudod, hogy miért??

Mert ők kézre tudnak állni, te meg majd belógatod nekik...

2023. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mégis miből szűrted le hogy alacsony a tesztószinted?

Elárulom hogy a tesztoszteron szint 40év körül csökken.


A tüneteid nem alacsony tesztoszteron szint tüneteire vallanak. Szerintem inkább stressz és kevés pihenés okozza.

Ebben a korban is a maxon pörög,sőt még 25 éves korban is.


Megnyugtatás képen menj el egy tesztoszteron szint mérésre. A synlab vagy medicover magán vérvételi helyeken tudod ezt megtenni.

2023. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én örülnék ha a tesztószintem 0 lenne, csak azért verem ki mert ha nem csinálnám akkor megőrülnék. 19/f
2023. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is adnám ha nem lennék ilyen kanos folyton… örülj neki szerintem
2023. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
irigylem az aszexuálisokat
2023. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!