Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés felnőttként?

Körülmetélés felnőttként?

Figyelt kérdés
Sziasztok, körülmetélésen gondolkodom. Ennek az oka az, hogy többször elszakadt a fitymafékem kemény szex közben. Legutoljára alig tudtam elállítani a vérzést. Ez több hónapja, de azóta is sokszor fájdalmas a szex, illetve a sok sérülés miatt látom, hogy bőr elvékonyodott, megrövidült. Továbbá elég jelentős a váladékozás, 24 óra alatt már erős szaga van. Nos körülmetélés megoldhatja-e ezen problémákat? továbbá mennyire biztonságos ez a kezelés? mennyire fájdalmas? ugye nincs olyan hogy elvágnak valami ideget és lebénul a péniszem?

2023. febr. 20. 10:46
 1/10 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok egyébként, várom mások tapasztalatát, akik felnőttként estek át, hogyan változott az életük?
2023. febr. 20. 10:46
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Mindenképp indokolt a Te esetedben a körûlmetélés! Egy baràtom csinàltatta meg mert egészségûgyileg fontos volt, 50 éves. Sokkal jobb mondta, nem bûdösödik, nem vàlladékozik, jobb mint valaha. 1 hònap körûlbelûl mig teljesen rendbe leszel!
2023. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat, hogy utána "érzéktelenebb" lesz szex közben. Ez igaz?
2023. febr. 20. 11:09
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Van pár magyar oldal és blog a témában. Itt is van pár tucat kérdés, csak szűrj rá.


Rutinműtét, ha engem kérdezel. A vizsgálat kínos, a műtét ciki, a gyógyulás fájdalmas, de megérte. Később azon kaptam magam, hogy azt kívántam, bár korábban megléptem volna. Már kb. 14 évesen tudtam, hogy nincs minden rendben lent, de a tini éveimet aggódással töltöttem.

2023. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
milyenek a tapsztalataid?
2023. febr. 20. 12:55
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
28 évesen metéltek saját elhatározásból. A szex szerintem jobb így, egyáltalán nem lett érzéketlenebb. A műtét utáni első három nap nem hiányzik, de utána nem volt gond.
2023. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Hacsak a fék szakadozik, akkor nem indokolt a teljes körülmetélés. elég a féket tisztességesen lézerrel leégetni. A fityma teljes eltávolítását sokan ellenzik (utólagosan jönnek csak rá), hiszen az tartalmazza a legtöbb idegvégződést és jóval hosszabb ingerlés vezet orgazmushoz (ill. ejakulációhoz). Ez lehet, hogy a női partner számára kedvezőbb, de hát a szerv tulajdonosa számára nem minden esetben.
2023. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gabcsi ***** válasza:
41%
Tévhit, hogy érzéketlenebb, inkább jobb, mert a makk koronája és a belső fityma is szabadabb, tehát jobban kapja az ingereket, főleg ha a nő szűk!
2023. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 évesen estem át rajta. Nekem kicsit több inger kell azóta (ezt a nők ugye nem bánják, mert kicsit megnyúlt a szexuális együttlét időtartalma :) ), de tökéletesen működik. Nem hiszem, hogy impotenciát tudna okozni egy körülmetélés. 45F
2023. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jópár kultúra kihalt volna, ahol ez a műtét általános a legtöbb férfi számára. Csak a bőr van megrövidìtve és kifordítva a farkukon, de az erekcióért nem a fitymád a felelős, hanem a barlangos testek véréllátása és a mélyebben futó idegek.
2023. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!