Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet a rövid fitymával...

Lehet a rövid fitymával valamit kezdeni, hogy a makkot teljesen takarja? 37 éves vagyok, nem vagyok metélt, de a makkom mindig kint van.

Figyelt kérdés
A sógorom már mindenkinek elpletykázta, hogy olyan, mintha metélt lennék, és úgy szokott becézni, hogy kopasz faszú vagy kopasz makk! Persze mások (haverok) mosolyognak rajta... hiába mondtam, hogy szerintem másoknak is van ilyen, de akkor is kopasz faszúnak hív!

2023. febr. 21. 20:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
Mit mutogatod a sógorodnak ?
2023. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Nem mutogatom, járunk együtt úszni, és többször látta...Már a feleségem is mondta neki, hogy ne hívjon kopasz faszúnak, de hibá...
2023. febr. 21. 20:51
 3/40 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben én szóba sem állnék a sógorommal! Amúgy is mit izgatja hogy hogyan néz ki a farkad? Ezt bámulja vagy erre izgul?

Olyan, amilyen, kész. Ha metélt lenne, abban sincs semmi kivetnivaló. Sokak szerint úgy jobb is. Lehet már orron is találtam volna a sógort, ha ilyen kínos helyzetbe hoz.

2023. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Már akkor orrba vágtam volna, amikor a farkamat nézegeti az uszoda öltözőben/zuhanyzóban. Amúgy lehet irigykedik, azért piszkál vele.
2023. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Egyébként jó a kapcsolatunk, egy laza srác, szerintem csak élvezi, hogy így hív.
2023. febr. 21. 20:55
 6/40 anonim ***** válasza:
Mennyire rövid? Vagy semmit sem takar a bőr alap állapotban?
2023. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Ez már így marad.Te nem kigyó,gyik vagy .Azoknak újra nől.
2023. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Ha ráhúzom a bőrt, valamennyire kb. félig takarja, de nem marad úgy! Főleg ha ernyedten kb. 12 cm, egyáltalán nem marad rajta.
2023. febr. 21. 21:01
 9/40 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jófej a srác, ha csak ott viccesen megjegyzi, hogy kopaszfaszú, akkor egy jót röhögtök rajta és kész. De az, hogy mások előtt lealáz meg pletykál rólad, az szerintem hagy némi kivetnivalót maga után.
2023. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Inkább finomítanék, nem úgy pletykál, hogy mindenkinek erről beszél, hanem haverok előtt kopasz faszúnak hívott már többször, és a többiek rákérdeztek, miért hív így....
2023. febr. 21. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!