Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eldobható körtűzőgépes körülme...

Eldobható körtűzőgépes körülmetélés műtétet hol lehet elvégeztetni ? Van e valaki akinek ezzel a módszerrel csinálták ? Mennyibe kerül kb az eljárás ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagyon új lehet.Ilyenről itt még senki sem írt,vagy kérdezett.
2023. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Maga az eszköz steril csomagban beszerezhető az ebay-en. 50 Euro körül van, de ügyelni kell a méretre, mert többféle készül. Mindazonáltal a kezelésével jobb egy megfelelő szakorvost megbízni.
2023. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
ZSR stapplerre gondol a kérdező. Távol keleten előszeretettel használják, nálunk szerintem nem nagyon, így nehéz lesz találni orvost aki ezzel csinálja. Magadnak elég rizikós, mert erezettségtől függően előfordul, hogy nem zár teljesen és komoly vérzés léphet fel. Nem rossz dolog, sok előnye van, de van még egy hátránya, vágást helyét nem nagyon lehet befolyásolni. Ha már orvost keresel ehhez, egy jó orvos emiatt jobban esztétikusabban meg tudja csinálni szabikéziben, illetve ő normálisan érzéstelenít semmit nem fogsz érezni, ez után ha anélkül csinálja valaki fájni fog.
2023. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam amit irtam. Kinai eldobható körtűzőgép. A youtube on találtok videókat róla. Egy praktikus innovatív eszköz. Ráadásul baromi gyors az eljárás. Nem értem miért nem alkalmazza egy urulógus sem. Nekem az 1es cukorbetegség hozta fitymaszükület miatt kéne megcsináltatnom. De én is be vagyok sza.va a mi lesz ha nem birom elviselni az érzékenység miatti fájdalmat. Megtudom e szokni hogy szabadon van stb
2023. febr. 25. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz fájdalmad, mert érzéstelenítik.

Próbáltál már fogat húzatni érzéstelenítés nélkül???

2023. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kettó fajta kapható, a méretre ügyelni kell !


[link]


[link]

2023. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom rontaná a saját piacukat, ha egyszer egy fél órás műtétért el tudnak kérni 150-250 ezret a magánorvosok.


Házilag nem próbálkoznék vele a fent leírt komplikációk miatt. Lidokain injekciót sem fogsz tudni beszerezni.

2023. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze innovatív cucc. Ahogy írtam van nagyon sok előnye, hátrányok közül a vágás helye nem igazán választható ami esztétikailag fontos lehet, ki mit szeretne mennyire legyen laza, feszes, mennyi belső bőr maradjon. Azért ez is fontos szempont egyeseknek, egy jó orvos szabadkéziben ezeket jól megtudja csinálni. Másik a fék teljes eltávolítása, ezzel nem fog menni, annak az aljat lemetszi, de többi ott marad. Ez megint egy olyan kérdés , hogy ki mit szeretne. Egy orvos ezzel csinálja akkor is elfogja kérni érte a pénzt ami érthető valahol. Ha komplikáció lépne fel, azt egy orvos tudja kezelni, van hozzá tudása, eszköze. Lényegében ezt fizeted… Az más dolog, hogy jó orvost, normális ellátást a társadalombiztosításnak kellene fizetnie.
2023. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!