Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet cukorbetegség tünete?...

Lehet cukorbetegség tünete? Vagy mi van a péniszemmel?

Figyelt kérdés

Enyhén gyulladt és nagyon száraz a péniszem.


Voltam STD szűrésen és minden negatív lett, ez várható volt mert még szűz vagyok és a vérével sem érintkeztem senkinek, nem drogoztam soha, stb. Uszodába, szaunába nem járok…

Még csak nyilvános wc-t sem használok.


Csak az orvos ajánlotta az STD szűrést is…


A gyulladás mindig jelen van enyhén, már 1 éve. Előtte nem volt. De amikor önkielégítek, vagy fürdök akkor sokkal jobban kijön. Olyankor vérvörös lesz a makk és kicsit fáj, viszket is. A fájdalom és a viszketés amúgy nem jellemző, csak önkielégítésnél…


Próbáltam azt is, hogy 2 hétig nem nyúltam magamhoz, illetve szemészeti vazelinnal kentem orvos javaslatára, amitől picit javult a helyzet, de teljesen nem szűnt meg a probléma és amint abbahagytam már 1 nap után ugyan olyan szintű volt a probléma mint előtte.


Leginkább valamilyen gombára gyanakodtam, mert az ugye elszívja a nedvességet, és az elve benne van a szervezetembe, ha baj van az immunrendszeremmel pl. kijöhet a candida a péniszen, de vettek kenetet is (bár ez sem volt egyszerű, elsőre nem tudtak) és elvileg nem gomba…


Így hát nem tudom hogy mi lehet.


Elkezdtem szedni organikus szelént, B vitamint, illetve C-vitamint, utóbbiból az ajánlottnál valamivel nagyobb dózist, olyan napi 2000 mg-t.


Ezek elvileg mind antioxidánsok.


Bár még csak 2 hete szedem ezeket, egyelőre nem tapasztaltam javulást ezektől sem. Annyi hogy a vizeletem színe sokkal intenzívebb…


A gyulladás/kipirosodás az amúgy szerintem lehet, hogy csak a szárazságból adódó irritáció miatt van. Mert ha nem önkielégítek és nem éri súrlódás a makkot, akkor tényleg csak egy egész enyhén piros és nem fáj, nem viszket…


Viszont olyan száraz mint egy természetes szivacs. Ha hozzányúlok ragad…


Tudom hogy pl. a cukorbetegség az okozhat nemi szervekben gyulladást. De ezzel a szárazsággal, hogy semmilyen nedvességet, szmegmát meg semmit nem termel a fityma, mi a helyzet?


Ez is lehet cukorbetegség miatt?


Mert gyerekként egyszer végeztek rajtam terheléses vércukorszint vizsgálatot vérvétellel és emlékszem hogy a cukros vizet amit adtak, nem bírtam mind meginni pedig úgy kellett volna elvégezni a vizsgálatot, de így is azt mondták hogy “határeset” és hogy magas a cukrom de még nem betegség.


Azóta eltelt 8 év és mindennap iszom energia italt, meg cukros kávét is, illetve van hogy csokit is eszem, de azt nem mindennap…

Viszont így is alacsony a vérnyomásom, pulzusom, a vérnyomásom 100 alatt szokott lenni… Ha nem fogyasztom ezeket, akkor rosszul érzem magam, nagyon fáradtnak.


Amúgy nem vagyok hízásra hajlamos, nem gondolnák hogy cukorbeteg lennék, de olvastam hogy lehet valaki tünetmentesen is cukorbeteg. Lehet hogy évek óta cukorbeteg vagyok és emiatt van ez a péniszemmel?


Ha nem, akkor mi lehet ez az egész?


Már több orvosnál is voltam, unom.


19 éves korom óta tart ez a probléma, azóta több lány is kezdeményezett nálam és azért nem mertem élni a lehetőséggel, mert van ez a gond a péniszemmel… Szóval mostmár nagyon idegesítő!


20/f



2023. márc. 6. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De mi lett a kenet után a tenyésztés eredménye?


Cukorbetegségnél egyébként a gombák elszaporodása miatt alakul ki gyakrabban fertőzés. Tehát nem a cukorbetegségtől magától, hanem a gombáktól.

2023. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szárazság bőrbaj is lehet nem? cukorbetegségtől száraz lesz??? :O
2023. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mérd meg a vércukorszintedet éhgyomorra és étkezés után és kiderül van e probléma a cukroddal.
2023. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál voltál? Urológia? Bőr és nemibeteg gondozó?
2023. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Sok rejszolás biztos.
2023. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
ötös bannold ki magad az életből.. köszi
2023. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászat majd megmondja,hogy milyen gomba támadta meg a nemi szerveket!
2023. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!