Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatám miatt van ez?

Prosztatám miatt van ez?

Figyelt kérdés

23 évesen jött el a pillanat, hogy valami történt velem. Ezidáig nagyon kanos voltam és olyan merev péniszem volt, hogy az úgy állt mint a cövek és mindig is furcsálltam, hogy ha 100%-osan felállt akkor nem nagyon lehetett lenyomni. Mindig majdnem az égnek állt. Egy darabig úgy használtam unalmamban, hogy kicsit előrébb döntöttem.


Probléma: Ezután nem tudom mennyi idővel kezdődtek a gondok. Kezdetben elkezdett fájni a merevedés és nem is akart felállni rendesen. Aztán a vizelés is alig ment. A régi erős sugarú megszűnt és gyenge sugarú lett.


Manapság: Nem fáj a merevedés, de valahogy nem 100%-os, nem vagyok már annyira kanos és nem szokott már felállni úgy, mint azelőtt. Azelőtt ha csak egy nőre gondoltam már állt, a gatyámat nyomta ezerrel, de manapság ilyen nincs. Nehézkesen tudom felállítani és nem tartja meg a 100%-os merev terjedelmét, mintha ha nem koncentrálnék és gondolnék izgató dolgokra, akkor elkezdene kókadni. Plusz már nem is lövell úgy, mint korábban. Mondjuk fekszem az ágyban és kiverem, akkor mintha csak kiömlene belőle… Régen a fejem fölött átment! Most meg semmi ilyesmi. Mihez kezdjek? Háziorvosnak mondjam el a panaszaim és elküld urológushoz? Egyáltalán mennyire komoly ez a dolog? Nagyon félek, hogy nem lesz már sosem teljes/normális a merevedésem. Ilyen fiatalon főleg!! Valaki tud segíteni?



2023. márc. 16. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Lehetséges, hogy prosztatagyulladásod van/volt. De ezt csak egy urológus tudja megállapítani, mielőbb keress fel egyet. A háziorvost nyugodtan hagyd ki, az urológiára nem kell beutaló, csak időpont. Azt pedig te is tudsz kérni.
2023. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem prosztata probléma .
2023. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es olyan, mintha locsolni akarnád a füvet a kertben a slaggal, de csak alig nyitod meg a csapot. Vizelésnél ez van. Ha ez nem az akkor mi?!
2023. márc. 16. 18:02
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ennek jó pár oka lehet. Lehet prosztata probléma is, lehet izomgyengeség, lehet krónikus vagy visszatérő hólyaghurut, stb., urológust kérdezz meg.
2023. márc. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!