Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herémem egy kis kör alakú...

Zsabalom kérdése:

Herémem egy kis kör alakú dolgot fedeztem, lehet hererák?

Figyelt kérdés
Sztem 3 hónapja van már ott a balherémen mintha egy kicsi műanyag golyó, naggyából akkora mint egy nagyon kicsi kavics, utana néztem képeket, es nagyon ugy tunik mintha hererák lenne, nem értek hozzá de nagyon beparáztam. Pénisz alatt nem messze, fájdalom eddig nem semmi. Mintha fehéres lenni az a kis kör. Herehéz képest elég messze van, de nem tudom…

2023. márc. 21. 00:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem írtam bele nem tudom hogy fontos e hogy nem a herémen van csak a bőrőn, bőrrel egyutt tudom mozgatni.
2023. márc. 21. 00:34
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Lehet ciszta is, nem szabad azonnal a legrosszabbat képzelni. Sürgősen menj urológushoz!
2023. márc. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A here rák teljesen kizárt.
2023. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mellék here van tele spermaval!Sűrűbben ki kell verned és egyre kisebb lesz!Nálam is ez a helyzet!Ha két naponta kiverem,akkor mindig kisebb lesz!
2023. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a mellékheréd!

Anno én is azt hittem hererákom van, ez miatt.

Aztán elmentem orvoshoz, illetve a bőrgyógyásznőmnek mutattam meg.

Az megnyugtatott, hogy az a mellékhere, csak fel van duzzadva.

Általában gyulladás az oka.

Nem kell aggódni!

2023. jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!