Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után 3 héttel...

Körülmetélés után 3 héttel vérzik a fitymaféknél?

Figyelt kérdés
Pont ma van 3 hete, hogy teljes körülmetélésen estem át. A seb már mindehol begyógyult, egy gondom volt/van csak, hogy pisilések után a makk rendszeresen beleragad az alsógatyába. Eddig nem volt gond, mindig ki tudtam szedni, de ma valamiért jobban odaragadt és amikor leszedtem róla akkor vérzett a fitymafék helye. Ez a műtét után 3 héttel nem hiszem, hogy normális. A másik meg amit nem értek, hogy miért ragad bele a makk alsó része a gatyába, amikor mindig szárazra törlöm pisilés után. Van valakinek valami ötlete? Szerintem holnap azért felhívom a dokit, de mindent választ szívesen fogadok!

2023. márc. 29. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Miért kell felnőttkorban körülmetéltetni? Tényleg érdekel.

Amúgy az orvost hívd fel, igen.

2023. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hordjál laza gatyát,és nincs ideje akkor oda száradni.
2023. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába törlöd szárazra,annyi még utána is szivárog le hogy nedves maradjon.
2023. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

A fitymának az egyik haszna, hogy az utolsó utáni cseppeket felfogja.

A masik meg az, hogy a természetes állapotában nedves makk ne érjen hozzá semmihez.

2023. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Elsőnek: fitymaszűkületem volt már régóta, próbálták már bemetszéssel is megoldani de visszaszűkült. A doki ezt javasolta.


Egyébként ez a beleragadás még változni fog? Remélem ez csak átmeneti, amíg jobban le nem hámlik a makk vagy nem tudom...

2023. márc. 29. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
#5: ja, hát idővel kiszárad és bebőrösödik.
2023. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A hegszövet megvastagodása, a vér szivárgás megszűnése még akár hetekig is eltarthat. Az odaragadás részben lehet a vérezgetés miatt, hiszen a vérplazma sok ragadós albumint tartalmaz, részben azonban a húgycsőből most akadálytalanul kifolyik a járulékos mirigyek ragadós váladéka az alsóneműbe, hiszen nincs fityma, ami a makk körüli térbe zárta volna.
2023. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!