Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel lehetne megelőzni, hogy...

Mivel lehetne megelőzni, hogy merevedésnél ne jöjjön pár perc múlva már előváladék?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, mert eléggé ragacsos.


Esetleg valamelyik izom befeszítése? Vagy a gát erős benyomása? Vagy ha más nem: hogy lehet megelőzni az erekciót olyan szituációkban, amikor nem éppen előnyös?



2023. ápr. 1. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel, mert a nemi izgalom hatására termelődni fog. Ha nagyon zavar, töröld le!
2023. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a biológiai szabályozás törvényszerűsége.
2023. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladékot a cowper mirigyek termelik.Ez még akkor is leht,ha nincs merevedésed.Elég ha tudat alatt van szexuális vágyad,vagy hasonló helyzet.
2023. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Endura ***** válasza:
Irigylem azokat,akiknek van előváladékuk.Nekem sohasem volt.Tudom,hogy ez nem betegség és nincs nagy jelentősége de engem akkor is zavar a hiánya,mint téged a megléte.
2023. ápr. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy pszihés problema. Mindenki szeretne ha felállna a farka. Te pont az ellenkezőjet akarod. Ez csak egy pelda termeszetesen. Amit te emlitesz az egy termeszetes, ráadásul jó dolog. Ezt próbáld beültetni magadnak a fejedbe. Üdv
2023. ápr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó, ha van, mert megkönnyítheti a behatolàst.
2023. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igy van!
2023. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az elovaladek minden férfinek megjelenik,ha erős nemi izgalomra merevedik a pénisze! Az ellen nem tudsz semmit sem csinálni!Az nedvesiti be a penisz makkjat!Megkonnyiti a penisz hüvelybe történő bevezetését!
2023. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is csak ritkán van! Én irigyellek téged kérdezö
2023. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9.

Mondjuk én nem szoktam önkielégítést végezni. Nem tudom, hogy van-e összefüggés.


#8.

De nem feltétlen "vezetődik be a hüvelybe" a pénisz, ha valaki nemi izgalomba jön. Sőt, gyakrabban nem, mint igen.

2023. jún. 6. 18:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!