Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyik nap edzettem bicepszre...

Egyik nap edzettem bicepszre és nagyon megfájdult csak a bal kezem. Mit tévő legyek?

Figyelt kérdés
Alapból nem fáj, csak ha megerőltetem, de akkor nagyon. Orvost hivtuk 1,5 hónap múlva van időpont(csodás magyar egészség ügy:) Menjek el magánhoz, vagy egy idő után megjavul?

2023. ápr. 1. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan hol jelentkezik a fájdalom, és milyen típusú? Szúr vagy nyilal?
2023. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A bicepszen és vállamon fáj folytonosan. Csak akkor kezd el fájni amikor emelek valami nehezet vagy edzeni akarok. Elfog múlni vagy kell orvosi segítség?
2023. ápr. 1. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
De az izom vagy az izületed fáj? Mert ha ízület, akkor valószínűleg be van gyulladva. Azt pedig pihentetéssel tudod orvosolni, esetleg kenheted árnika krémmel. Ha izom, akkor lehet meghúztad, azt pedig szintén pihentetéssel tudod orvosolni, és majd elmúlik magától.
2023. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak meghuzodott.

Bemelegites, nyujtozkodas megvolt?

2023. ápr. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!