Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 45 év felett milyen potencianö...

45 év felett milyen potencianövelő vált be, ami a merevedési gondokat sikeresen orvosolta - mégha átmenetileg is?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Az kiderült, mi okozza a potencia problémát?
2023. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
45 felett ne akarjál 20 éves lenni.
2023. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni.

Én sildegrat kaptam, abból a 100-asnak a negyedét veszem be 1 órával az aktus előtt. Utána sokkal könnyebb elérni a merevedést. Ennyi az egész. Muszáj hozzá szexuális inger, tehát csak akkor működik, ha csak potencia zavarod van és van merevedés, csak nem elég vagy túl hamar múlik. Ha egyáltalán nincs akkor szervi baj, akkor ez nem fog hatni.

Nálam mellékhatás az enyhe orrdugulás és kb egész napos tompa fejfájás volt, de vehetsz be rá fájdalom csillapítot. Ilyen arc kipirosodas csak akkor van ha túl nagy dozist veszel be.

2023. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat - mennek a zöld mancsok.


Mi a probléma? - Vizuális és érintés hatására elindul a merevedés, de nem kőkemény és megtartani is egyre nehezebb.


Mi az oka? - Kor, stressz, ezen a téren átélt sikertelenségek, főleg az elmúlt 6-12 hónapban.


A Sildegrat tippet köszönöm!

2023. ápr. 2. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az EROGEN X GÉLT használom!Szinte állandóan áll és kőkemény a peniszem!Nem is drága és hatásos is!
2023. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a futás bejött... 53 vok
2023. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!