Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis kiutesek jelentek meg a...

Kis kiutesek jelentek meg a peniszemen, a makkomon piros foltok is vannak, es a bor hamlik rola. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz!
2010. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látom, kiemelted a kérdésedet, hát akkor én is leírom, hogy sos menj bőrgyógyászatra vele, ez fertőzés. Ne halogasd, mert csak még rondább lesz. Nem ciki, ha valaki elkap egy bármilyen fertőzést, de az már szégyen, ha azt orvosi kezelés helyett elhanyagolja. Bátorság!
2010. okt. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval!
2010. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Langyos szappanos vízzel mosd meg napi kétszer, és 3 nap alatt elmúlik, ha nem akkor bőrgyógyász.

Addig ne verd ki!

2010. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem is van ilyesmi, és mosni szoktam rendszeresen, többször is egy nap, de már eltelt nem 3 nap, hanem 7 is, és még olyan, asszem, én is dokihoz fogok menni... Kicsikoromban volt még vagy 2x ilyen, de az tényleg elmult par nap alatt... (azt hittem vegleg...) Most csúnyább...
2010. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!