Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszérsérv illetve...

Herevisszérsérv illetve tágulat kinél okozott meddöséget?

Figyelt kérdés
Aki hasonló cipőben jár az adjon nekem tanácsot,illetve,hogy mütét után sikerült a baba? Ha igen mennyi idő után? Vitaminokat szedtetek? Ha igen melyiket? Több éve probálkozunk a babával és ugy néz ki nállam van a baj. Sperma vizsgálatra most fogok menni. Urologus szerint ez okozza az ideiglenes meddősséget.

2023. ápr. 4. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
minek az a baba minden áron? örökbe is lehet fogadni mondjuk
2023. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"mütét után sikerült a baba?"

természetes úton nem


"Vitaminokat szedtetek?"

Kifejezetten vitaminokat nem, de ezeket javasolták: piknogenol, acetil L carnitin

2023. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Párom termékenysége jelentősen javult a műtét után, főleg a mennyiség és a motilitás.


Nem közvetlenül a műtét után, de spontán összejött a lányunk.

2023. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. ápr. 6. 13:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Neked kedves utolso igazad van. Ne is csinalj soha gyereket. Ne szaporodj kerlek. Beloled boven sok egy is.
2023. ápr. 7. 09:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Kebzeld van mar egy kislanyom.. nem kijavitani szeretnem vele az eletem,hanem azzal lenne teljes az egyebkent is tokeletes eletem. Nem ertem,ha te maskepp latod a dolgokat miert jarsz ide hogy kotekedj? Igen szeretnenk gyereket. Nagyon is. De nem azert vagyunk ra mert szar lenne az eletunk. Kicsit ertekeld at te a sajat eleted mert aki meg van elegedve az eletevel az nem jar oda ilyeneket kommentelni aki sefitseget ker egy adott problemara. Erdekes egy vilagot elunk. Ha mar valaki gyereket szeretne annak szar az elete? Milyen felfogas ez??
2023. ápr. 7. 17:10
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Ja ha valakinek mas a velemenye akkor egybol szitkozodol meg engem szolsz le? Milyen vilagot elunk? Nagyon sajnalom szerencsetlen gyereket hogy ilyen embert kell az "anyjanak" neveznie
2023. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Valaki nem akar gyereket es inkabb az orokbefogadast javolja neked meg akkor is te kotekedsz es beszelsz undoruto hangnemben? Na es az ilyeneknek lehet gyereke ez a legszomorubb
2023. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Csinálhat 100 gyereket akkor is egy idióta maradsz és az életed se fog változni max a gyereknek lesz szar
2023. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem emlekszem,hogy barhol is undorito hangnembe irta volna neked. Csupan,valaszt adtam arra amit irtal.. neked mas a gondolkozasod az enyemtol,de en irtam ki kedest,ahova te valaszoltal,es nem a kerdesre,sot eleg banto valaszt adtal. Meg kerlek ne irogass nekem,ha a kerdesemre nem tudsz valaszt adni. Koszonom
2023. ápr. 7. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!