Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszteron-injekcióval...

Tesztoszteron-injekcióval kapcsolatban (amit urológus/andrológus ad) mik az általános tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Milyen pozitív változásokat éreztetek? Növelte a libidót, megoldotta az erekciós problémát? Erősebbek, energikusabbak, kiegyensúlyozottabbak lettetek, segített a depresszív hangulaton?

Illetve negatív hatása lett? Hajhullás, pattanások, pszichés kár, meddőség stb.



2023. ápr. 5. 13:27
 1/3 anonim válasza:
Urulógus biztos nem ír fel neked trtt
2023. ápr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már miért ne írna fel?


Nekem is felajánlotta, covid utáni libidóproblémára, de még gondolkodom rajta. Pont a mellékhatások miatt.

2023. ápr. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem pont az urológus mondta, hogy mik a merevedési zavarokkal kapcsolatos kezelési lehetőségek.

Az első a gyógyszer. Ezzel élek is már régóta, néha ritkábban, néha gyakrabban.

A második a tesztoszteron injekció. Ez állítólag jó hatással van, de súlyos mellékhatásai is lehetnek, például a meddőség. Hát inkább kihagyom. Amilyen szerencsétlen vagyok, nekem biztosan brutális mellékhatásaim lennének.

Illetve van a műtéttel bejegyzett "pumpa". Na kösz, ez az amit soha. Annyit már nem ér.


Nyilván én is szeretnék erős, magabiztos férfi lenni, aki hetente akár többször is képes produkálni egy kőkemény erekciót, ami kitart legalább 10 percig. Dehát engem elég pocsék adottságokkal látott el a jóisten.

2023. ápr. 17. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!