Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszterint szint alacsony...

Tesztoszterint szint alacsony akkor is ha libido az van,sot nagyon is,viszont merevedesi problema all fent?

Figyelt kérdés
Igazabol amit olvastam rolla majdnem minden passzol sajnos. 18an megyek urologiara. Addig is szeretnek velemenyeket olvasni. Nallam az a baj,hogy gyereket szeretnenk,ami mar par eve nem jon ossze. (Most kezdtuk a kivizsgalast) 32eves ferfi vagyok. Hajam az mar szinte teljesen kihullott. Szorzetem az mashol van,szakallam kicsit ritkabb. De van. Igazabol a sexet nagyon is kivanom. A felesegem meg tudom kivanni akat minden nap is. 15eve vagyunk hazasok. Viszont azt tapasztalom 2-3eve,hogy nem all fel rendesen. Olyan mintha nem menne bele eleg ver. Fel all de puha marad. Az izomzatom gyengebb lett es zsirosabb a testalkatom. 100kg vagyok,de ami regen tiszta izom volt annak most kb 50%a zsir lett ha nem tobb. Koncentraciom sokkal gyengebb,es sok mindent elfelejtek. Szoval azt szeretnem meg tudni,hogy ezek valoszinu,hogy a tesztoszteron okozza? Lehet,hogy tobb dolog all mogotte,herevisszer tagulatra is gyanakodok,viszont meg varok az idopontomra az orvoshoz. Illetve arra is kivancsi lennek mi a menete a vizsgalatoknak? Eloszor elmegyek urologushoz utana? O elkuld vervetelre es andrikologushoz? Aki vegig jarta kerem irja le nekem a tapasztalatait. ( tudom hogy az orvos fogja meg mondani pontosan mi a bajom,de engem nyugtat amikor olvasgatok,folleg ha azt hallom,hogy helyre allithato hamar a problema,elso sorba a gyermek nemzes miatt.)

2023. ápr. 7. 13:18
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez egy komplex dolog, tehát számíts arra, hogy elmész a dokihoz, megkér egy pár vizsgálatot, és kb. sokadik alkalommal majd talán lesz valami eredménye, plusz a terápiának is kell idő, ha az kell. A tesztoszteronon kívül van más hormon is ami befolyásolhatja, szervi oka is lehet, keringési probléma is, stb., de mire kiderül az sok idő. Endokrinológiára elmehetnél ezzel párhuzamosan is. Ha meg a gyerek nem jön össze, akkor meddőségi kivizsgálás is kell, meddőségi centrumban. Kellene spermavizsgálat is, de ezt majd a dokival megbeszéled. A laborok és a vizsgálatok idejét jelentősen le tudod rövidíteni magán ellátásban.
2023. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Igen en is ugy sejtem,hogy maganba fogok jarni. Eloszor azert el megyek most erre az idopontra,hatha valami kiderul. Ameddig nem latott egyaltalan orvos,nem tudom mi lehet a baj. De ha o mar mond valamit utana van ki indulasi pontom.
2023. ápr. 7. 13:46
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Persze, ezt így kell csinálni. De ne aggódj annyira, mert mi nekünk semmi szervi bajunk nincs, mégis 2 éve nem jön össze a gyerek. A tesztoszteron szint nekem alacsony, határérték alatt, de ez is változik, volt amikor pont jó volt, de a spermakép alapján alkalmas vagyok gyereknemzésre, viszont nincs semmi libidó csökkenésem, sem csökkent nemi vágyam. A hajhullás inkább pajzsmirigy probléma szokott lenni, esetleg gócos rossz fog, vagy csak genetika. A testsúly sajnos eléggé befolyásolja a dolgokat negatívan, de állítólag az edzés növeli a tesztoszteron szintet.
2023. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Életmódváltás, kis fogyás, rendszeres edzés emelheti a tesztoszteron szintedet. Sok sikert!
2023. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltál azóta vizsgálaton?
okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!