Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszükület? Tobbi lent

Ez fitymaszükület? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 eves vagyok, es van egy ilyen problemam, hogy nyugalmi allapotban siman vissza tudom huzni a bört, merev allapotban viszont mar nehezen megy, es szorit ha nagyon all a cerka.. felek igy a szexnek is neki indulni mert nemtudom mi lenne a vege… de nyugalmi allapotban id egyebkent ha visszahuzom akkor visszaugrik… ez fitymaszukulet vagy mi lehet ez? Doktorhoz nemmegyek egyenlore nagyon szegyenlos vagyok.. koszonom..

2023. ápr. 14. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez fitymaszűkületnek hangzik.
2023. ápr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Igen relatív Fitymaszukulet szerintem menny el az orvoshoz és ő ír fel kenőcsöt azzal kenegetni kell
2023. ápr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gabcsi ***** válasza:
100%
Igen, ez szűkület. Nem esz meg a doki, és nem is szégyen, inkább a mostani állapot az, szexelni így elég veszélyes, berepedhet.
2023. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
irány a doki
2023. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem szabad szégyenlősnek lenni, mert meg kell oldani, ha valóban olyan a probléma! (Sajnos tényleg fitymaszűkületnek tűnik a leírásod alapján.)
2023. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelműen egy enyhébb fitymaszűkület. Muszáj orvoshoz menni vele. Minden bizonnyal szteroidos kenőcsöt fog felírni, esetleg ezzel együtt óvatos bőrtornáztatást fog javasolni.

Ha nem foglalkozol vele, hanem csak halogatod, előbb-utóbb egészen biztosan komolyabb gondokat fog okozni. Én is így jártam. Ahogy idősebb leszel, elkezdesz szexuális életet élni, egyszer csak el fog kezdeni berepedezni a bőr. Ezek a kis repedések hegszövettel gyógyulnak, ami kevésbé rugalmas, mint a sima bőr, ezért még szűkebb lesz, még jobban sebesedni fog, még szűűkebb lesz, és így tovább. Nekem több év alatt, de odáig jutott a dolog, hogy már ernyedten is csanygon nehezen tudtam hátrahúzni, és konkrétan elszorította a húgyvezetéket vizelésnél. Rajtam már csak körülmetéléssel lehetett segíteni. Az sem vészes dolog, de kellemetlen, és eltart jópár hónapig a teljes gyógyulás.

Menj el orvoshoz minél előbb. A szüleidnek nem kell szólnod róla, önállóan is elmehetsz. Az orvos előtt fölösleges zavarban lenned, egész eddigi életében ezt csinálta, 20 percenként látja valaki nemi szerveit. Nem fogsz tudni neki újat mutatni.

2023. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez magától nem fog megoldódni, mert egyszerűen a fütyid kinőtte a tokját. Urológus írhat szteroidos kenőcsöt, ami puhíthatja a beszűküt részt. A másik megoldás a körülmetélés, amikor lenyisszatják legalábba

beszűkült vagy a teljes fitymabőrt.

2023. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj el urológushoz, mert ő tudja hogyan tovább. Kenőcs vagy bőrnyújtás, vagy műtét. Később tényleg nagyobb gondokat okozhat, lásd korábbi hozzászólók. Ja, és egyáltalán nem kell szégyenlősnek lenned.
2023. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit szégyelni, urológus az az orvos aki egy nap alatt a legtöbb hímtagot látja, érdemes megmutatni, mert a fitymaszűkület egy dolog, lehet még a fék is rövidebb emellett fitymatúltengés is (visszaugrás miatt mondom)…szabadulj minél előbb meg ezektől, mert hosszútávon csak gondod lesz vele…sőt lehet gáznak tűnik, de nyomj képet mikor áll, arról részéről ahol feszít és mutasd meg dokinak. Így jobban fogja látni problémát és megmutatja neked, hogy mit gondol problémásnak.
2023. ápr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!