Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a piros gob a...

Mi lehet ez a piros gob a makkom aljan?

Figyelt kérdés
Par napja jelent meg, a makkom bal oldalan es a fitymamon mintha az egyik verer kidudorodott volna, kozvetlen a gob mellett van ez a verer es igazabol azert teszem ezt kozze hogy tanacsot kerjek azzal kapcsolatban hogy mennyire komoly ez? 1 honap mulva tudok csak menni dokihoz, addigra kaptam idopontot urulogiara. Ha nem ertheto a gondom akkor privatban kepet is tudok kuldeni, egyebkent 18 eves vagyok

2023. ápr. 24. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem Kovirozsa krémmel kenegeted,biztos el fog róla tűnni minden fele folt!Nekem is volt ilyen a makkomon!Ez a krém csodát tett vele!Néhány nap múlva már el is felejtettem,hogy volt rajta valami!Azért azt ajánlom,ha borotvalod a szőrt a nemi szervek körül,mindig új zsilettet használj!Használt borotvatol hamar bőr gombát kaphatsz!Mazturbalas előtt meg alaposan mosd meg a peniszedet és a kezedet!
2023. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!