Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen vizsgálatokra számíthatok?

Milyen vizsgálatokra számíthatok?

Figyelt kérdés

Egy hete termálfürdőben voltunk barátnőmmel, és ott össze szedhetett valamit, hétfőn volt nőgyógyásznál, a nődik azt mondta neki, hogy egy urológiai vizsgálatot nem ártana megejtenem. Nekem viszont semmi panaszom nincs, ilyen esetben mire lehet számítani?

Ui.: Soha nem voltam még urológusnál(28F)



2023. ápr. 25. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Vizeletet fog kérni az Urològus, megnézi a nemi szervedeidet, megtapogatja, fel tesz pàr kérdést.
2023. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Te tünetmentesen is visszafertőzheted a barátnőd.
2023. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem kétszer kellett vizeletmintát adnom. Először a prosztatamasszázs előtt, majd után is, amiket elküldött tenyésztésre.
2023. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


2-es: Tudom,mondta a nőgyógyász hogy attól hogy nincs tünetem hordozhatom ezt a valamit, és hiába kezelné barátnőmet,mindig visszakapná.

2023. ápr. 26. 15:16
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as: A prosztatamasszázs az mit takar konkrétabban?
2023. ápr. 26. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs panaszod, akkor vizeletvizsgálat, illetve nyilván hátrahúzza a fitymádat. Prosztatádat ez esetben nem fogja megnézni.
2023. ápr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem se volt panaszom, engem is a barátnőm nőgyógyásza küldött. A prosztatamasszázs azt jelenti, hogy egy ujjal a végbélnyíláson keresztül megnyomkodja néhányszor a prosztatádat. Nem fáj, inkább fejben kell feldolgozni. Nálam kitenyészett egy gomba, szintén termálfürdő. Kaptam rá antibiotikumot, a kúra ideje alatt óvszerben volt csak engedélyezett a szex.
2023. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!