Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiütés a makkon, mi lehet?

Kiütés a makkon, mi lehet?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 héttel ezelőtt volt az első, hogy a makkomon és a fitymámon pici pöttyök jelentkeztek, de el is múltak. Ma reggel felkeltem és három nagyobb kiütés lett a fitymámon, illetve a hugycsövem nyílása körül piros folt

Allergia? Vagy éjszaka csípett meg valami? Esetleg kidörzsölődik valahogy, vagy irritáció?

Szexuálisan inaktív, szűz vagyok



2023. ápr. 27. 09:46
 1/8 A kérdező kommentje:
A mostani kiütések nem olyanok mint az előzőek
2023. ápr. 27. 09:54
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Rossz kategória, férfiak egészsége rovatba kellene tenned.

Valószínűleg gombás v. bakteriális probléma. Nem feltétlenül fertőzés, lehet csak a szervezet természetes védekezése gyengült meg ama területen (hosszabb antibiotikum-kúra után is előfordulhat). Rendszeres mosás NEM szappannal. Ha a tünetek nem múlnak el pár nap alatt akkor urológus felkeresése javallt.

2023. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat a rossz kategóriáért

Lehetséges, hogy legyengült a szervezetem, influenzás voltam előtte

Köszönöm szépen a választ!

2023. ápr. 27. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ez gombának tűnik. Vegyél a patikában Canesten vagy Candibene krémet, ez utolsó olcsóbb, mint a Canesten, de ugyan az.
2023. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
A gombát nem lehet látni.
2023. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 es,ez jó kategóriában van kiírva .
2023. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 most már jó kategóriában van, de eredetileg a szexualitás rovatban volt
2023. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kamasz panasz!Most kezd befejezodni a nemi szervek erese!Hamarosan jön majd az éjszakai magomles is!Ha minden áron kezelni akarod,akkor használj Bepanthen kenőcsöt!De,szerintem elmulik magától is néhány nap alatt!
2023. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!