Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valamiért egyre több fityma...

Valamiért egyre több fityma lóg túl a makkomon lankadt állapotban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Míg kb 12-13 éves koromban a makkom egy része folyamatosan szabadon volt, ahogy kamaszodtam egyre többet fedett a fitymám a makkomból.

Olyan mintha folyamatosan nőne.

Sajnos ha lankadtan, úgymondd a legkisebb állapotban van (pl hidegvíz miatt), akkor már túl is lóg a makkon kicsit ormányosan.

És azt látom hogy fokozatosan egyre nagyobb a fitymám.

És egyre többször látom ezt a túllógást.

Ez normális? Lehet ellene tenni valamit?

Zavaró érzés ahogy túl lóg a makkon, olyankor mindig próbálom hátrahúzni a bőrt, de egy idő után újra fedi a makkot.

Remélem valamennyire sikerült érthetően megfogalmaznom a problémám, elég fura dolog ez.

Szóval előre is köszönöm a segítséget!

Jah és nincsen fitymaszűkületem, és fitymafék műtétem is volt.



2023. ápr. 29. 19:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
21 vagyok.
2023. ápr. 29. 19:56
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Mekkora a péniszed?
2023. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

3as, mereven kb 17cm.


4es, lehet hogy nem nő a fityma, csak úgy tűnik. Nem tudok mást már kitalálni erre a problémára. Sajnos egyre jobban túlnyúlik.


Egy dologra még tudnék gondolni.

Az nem okozhatja, hogy úgy maszturbálok hogy nem húzom hátra a fitymát?

Én így tanultam, és világ életemben így csináltam.

De azt olvastam itt, hogy elvileg ez nem gond.

2023. ápr. 29. 20:08
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Ezért zavaró mert sokat foglalkozol ezzel.
2023. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem kell tenned, hiszen semmi gond a fitymáddal. Tényleg nem gond az, ha úgy maszturbálsz, hogy nem húzod hátra, attól nem fog megnőni és nem azért nyúlik túl a makkodon. Méretes farkad van és minden rendben.
2023. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Semmi gond nincs a fitymáddal! Én is pont ennyi idős vagyok és nekem is, ha nagyon összemegy a farkam, akkor ilyen orrmányos lesz a fitymám vége. Pl. hideg víztől vagy szorosabb alsótól szokott ennyire összemenni.
2023. ápr. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem semmi gond nincs vele, hogy egy túllóg, nekem pont ellenkezője a gondom, rövidebb (nem vagyok körülmetélve, "gyárilag ilyen) mint kellene.

Egyébként vannak szilikongyűrűs megoldások, amivel hátrahúzva tudod tartani a bőrt a gatyában, ha nagyon zavar.

2023. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha minden nap többször is kivered, akkor biztos hogy tagulni és hosszabbodni fog a fitymad!Ez idővel egyre hosszabb lesz!Az enyém is szinte teljesen fedi a peniszem makkjat!De,nem zavar egyáltalán!A fitymat azért talalta ki az Isten,hogy fedje és védje egész nap az érzékeny makkodat!Ha nem lenne,meg ki is szaradna!
2023. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont az ellenkezője történt sajnos. Kinőttem a fitymámat, a makkom teljesen kint van...
2023. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
75%
ne foglalkoz vele
2023. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!