Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A lézeres körülmetélés fáj?

Logicman kérdése:

A lézeres körülmetélés fáj?

Figyelt kérdés
Lézeres fitymaszűkület műtét előtt állok. Egy sebész barátom azt mondta hogy a helyi érzéstelenítés nem túl hatásos. Magánklinikán fogjuk csinálni, mivel elég sürgős, és eléggé félek hogy műtét közben fogok fájdalmat érezni. Az altatás túl drága, azt nem engedhetjük meg magunknak. Valakinek volt hasonló műtétje?

2023. máj. 3. 18:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Egészségügyi okokból kell ezt a műtétet elvégezni. 19/F
2023. máj. 3. 18:05
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Annyi pénzért, amennyit a magánklinikán fizetni fogsz, már igazán megadhatnák ezt a felvilágosítást. Kérdezd őket!
2023. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

"Egy sebész barátom azt mondta hogy a helyi érzéstelenítés nem túl hatásos"


A sebész barátod azt nem mondta, hogy egy ilyen műtéthez bőven elég a helyi érzéstelenítés? Persze, nem túl hatásos mondjuk ha nagyon begennyesedett mondjuk a körmöd körüli terület, akkor lehet, hogy eléggé megérzed a fájdalmat, de egy hétköznapi körülmetélésnél? :D

2023. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Semmit nem érzel belőle, akár lézeres, akár szikés.
2023. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Az érzéstelenités ugyan úgy zajlik,mint a szikésnél.Csak a műtét menete más.Minden többi utána való otthoni kezelés is azonos a szikéssel.

Ha nem sajnálják a lidokaint,akkor fájdalom mentes lesz.

2023. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Kivéve amikor körbeinjekcióznak.
2023. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Csak az elő szúrást érezni,aztán már zsibbadt.
2023. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
A tövébe adnak helyi érzéstelenítőt, utána már nem érzel fájdalmat.
2023. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen volt?
2023. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek, aki azt hiszi, NINCS más mód a műtéten kívül:


Nem egy csoda módszerről fogok írni. Viszont szerintem mindenkinek ismernie kell a történetem, aki hasonló műtét előtt áll.

Külön kértem az orvosomtól, hogy írjon fel nekem szteroidos krémet, ami elvileg NEM tudja meggyógyítani a hegesedést. Nos, nálam 3 hét alatt eltüntette az egészet. Szóval, akinek azt mondja az orvosa hogy a hegesedést NEM lehet meggyógyítani, annak mutasd meg ezt a történetet. Egy 790ft-os kenőcs (Ftorocort a kenőcs neve) nem nagy veszteség, de mindenképpen jobban megéri mint a magánklinikákon a horror összegek kifizetése, vagy az államilag támogatott helyeken való sorbanállás. Mindenképp juss hozzá ehhez a kenőcshöz, ha az orvosod nem hajlandó felírni, menj el egy másikhoz. De ne feledd, a magánklinikákon, meg a legtöbb helyen arra utaznak, hogy lehúzzanak. Még szerencse hogy nekem van egy nagyon jófej orvos ismerősöm, aki megértette miért nem akarok AZONNAL műtétet. Már nincs is rá szükségem, hála a megértésének, és jóindulatának.


Ha bárkinek kérdése van felém, nyugodtan írjon privátban, tudom hogy milyen érzés reménytelen helyzetben lenni.

2023. aug. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!